Wiemy, że praktycznie każdy sprzedawca może sprzedawać więcej.
Wiemy jak zwiększać sprzedaż, jak nauczyć handlowców osiągania celów, możemy zagwarantować efekty.

Zwiększenie sprzedaży następuje dzięki dopasowaniu całego procesu sprzedaży do indywidualnego stylu zachowań klienta.
Wykorzystując MaxieDISC Sales System sprzedawca osiąga bardzo wysoki poziom rozpoznawania potrzeb klienta, nawet jeśli klient ich nie wypowie!
Dzięki temu będzie wiedział co i jak klientowi zaoferować, nie tylko na poziomie produktowym, ale również psychologicznym.

MaxieDISC Sales System to sprawdzona metoda, dzięki której nasi klienci w krótkim czasie osiągają znaczące efekty. Wdrażana z sukcesem zarówno w dużych przedsiębiorstwach o wielomilionowych obrotach, jak i w małych jednoosobowych firmach.

MaxieDISC Sales System – sprawdzone narzędzie zwiększające sprzedaż oparte o badanie stylów zachowań klientów i sprzedawcówCo sądzą o MaxieDISC najefektywniejsi sprzedawcy w swoich branżach:

“Każdy kto che być dobry musi to znać!”

Arkadiusz Błaut, Fanuc

“Pierwszy raz w życiu przeczytałem wyniki, które w tak ogromnym stopniu odzwierciedlają rzeczywistość (90-100% trafności)”

Piotr Michalak, Strategie-Rozwoju.pl

“Powiem szczerze, że robi niesamowite wrażenie”

Grzegorz Moskal, Omega-Pilzno

Pracujemy m.in. dla Brian Tracy Polska, Fanuc, Omega Pilzno, Mardi sp. z o.o., Bialpak,
Infoinwestor sp. z o.o., Kujawsko-Dobrzyńskiego Banku Spółdzielczego.

Z naszych obserwacji we współpracujących firmach wynika, że wdrożenie

MaxieDISC Sales System

ma bardzo duże przełożenie na wzrost sprzedaży.
Chcesz się dowiedzieć więcej kliknij poniżej lub zadzwoń do nas.

Skontaktuj się z nami!

Sprzedaż Rośnie

dzięki stylom MaxieDISC sprawnie rozpoznajesz potrzeby klienta nawet jeśli ich nie wypowie! Łatwo wtedy dopasować ofertę i trafić w sedno!


Realizujesz Cele

dzięki stylom MaxieDISC dopasujesz swoją pracę, metody sprzedaży do swojego stylu zachowania. Wtedy jesteś najbardziej efektywny!


Zarabiasz Więcej

dzięki stylom MaxieDISC lepiej rozumiesz ludzi. Chętniej się z Tobą spotykają, rozmawiają i kupują od Ciebie. Dzięki temu zarabiasz więcej.


Bierzemy odpowiedzialność za efekt. Gwarantujemy wzrost sprzedaży

Wierzymy, że sprzedawcy mogą sprzedawać więcej i lepiej. W większości przypadków nie trzeba do tego wiele. Dla nas w sprzedaży najważniejsza jest relacja z klientem i umiejętność realizacji jego potrzeb. Czym wyższe kontrakty, tym nabiera ona większego znaczenia. W końcu klient ma nam powierzyć swoje pieniądze w zamian za obietnicę… Wiemy, że tylko dobrze rozumiejąc klienta i jego potrzeby możemy dokonać transakcji, w której wygrywają obie strony. Wierzymy, że dobrzy sprzedawcy chcą i potrafią budować mocne relacje z klientami oparte na zaufaniu i dobrej komunikacji.

Dlatego dajemy gwarancję!
Wzrost sprzedaży albo zwrot pieniędzy!


Najlepszy sprzedawca

Zgodnie z naszą filozofią zadaniem sprzedawcy jest wspieranie klientów w rozwiązywaniu ich problemów. Doświadczenie wielu lat pracy w sprzedaży oraz nauczania sprzedaży pokazuje, że najlepszymi sprzedawcami są osoby, które umieją odczytać potrzeby klientów, znają ich problemy i potrafią znaleźć rozwiązania, dzięki którym klient odczuje spokój i pewność.

Jak to zrobić? Potrzebne są dwie umiejętności:

  • aktywne słuchanie ze zrozumieniem oraz
  • mówienie językiem zrozumiałym dla klienta.

Wbrew pozorom nie jest to takie proste. Klienci mają swoje indywidualne style komunikowania się oraz wyrażania potrzeb. Jeśli akurat przypadkiem reprezentujemy podobny style będzie się nam łatwo porozumieć. W przeciwnym razie może się nam zdawać, że przekazaliśmy informacje, ale trafiają one w próżnię.

Klient: Czy to będzie dobre dla mojej firmy?
Sprzedawca: Parametry naszego produktu są na najwyższym poziomie. Bezawaryjność wynosi 98,5%.

Jak sobie z tym poradzić?

Z pomocą przychodzi nasz MaxieDISC. Jest to zaawansowane narzędzie do rozpoznawania stylów działania i komunikowana się.
Dzięki rozpoznaniu swojego stylu komunikacji [link do stylów komunikacji] oraz nauczeniu się rozpoznawania stylu klienta [link style MaxieDISC] handlowiec będzie w stanie zrozumieć potrzeby klienta (nawet te, których nie wypowie) oraz przedstawić mu ofertę oraz argumenty w sposób przeznaczony dla jego stylu, czyli dać dokładnie to, czego klient oczekuje. Dzięki takim działaniom nasi klienci dokonali już sprzedaży liczonej w dziesiątkach milionów euro!

Jak zwiększamy sprzedaż?

Maxie Disc Sales System to innowacyjny i autorski program zwiększania sprzedaży wykorzystujący zdobycze psychologii i socjologii, pracujący na postawach oraz w najwyższym stopniu rozpoznawaniu potrzeb klienta, nawet tych nieuświadomionych. Pracujemy w oparciu o style zachowań, komunikacji i sprzedaży MaxieDISC. Program jest sprawdzony, skuteczny, rekomendowany. Zarówno w dużych przedsiębiorstwach z setkami milionów euro rocznego obrotu, jak i w małych jednoosobowych firmach.

MaxieDISC – Style Sukcesu

Jednym z elementów wykorzystywanych do zwiększania sprzedaży jest diagnoza i raport stylów MaxieDISC. Dzięki niej sprzedawca odkryje swój preferowany styl komunikacyjny oraz nauczy się rozpoznawać style klientów i rozmawiać z nimi tak, aby dobrze rozumieć i być rozumianym. W efekcie tego rośnie sprzedaż…

Wykorzystując model i raporty MaxieDISC dowiesz się między innymi tego, co motywuje Ciebie i klientów:

  • Chęć zmiany, czy bezpieczeństwo?
  • Podejmowanie wyzwań, a może dbanie o ludzi?
  • Dobra atmosfera w zespole, czy ścisłe trzymanie się procedur?

To tylko kilka przykładów. W pełnym raporcie (przykład do pobrania tutaj) znajdziesz dużo więcej informacji, dzięki którym podejmiesz dużo lepsze decyzje sprzedażowe.

Dzięki modelowi MaxieDISC zrozumiesz, dlaczego niektórzy klienci podejmują decyzje szybko, a niektórzy wolno. Dlaczego z niektórymi rozmawia Ci się świetnie, a niektórym nie potrafisz niczego wytłumaczyć czy sprzedać.

Co jeszcze?

Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej, z przyjemnością odkryjemy rąbek tajemnicy, opowiemy o naszym programie, efektach oraz warunkach gwarancji. Zapraszamy do kontaktu!

Jaka jest tajemnica sukcesu uczestników naszych szkoleń? Co zyskali dzięki zapoznaniu się z naszym systemem? Zapraszamy do zapoznania się z rekomendacjami

Pobierz przykładowy Raport diagnozy MaxieDISC