Znamy tajemnicę sukcesu najlepszych handlowców. Twoi handlowcy będą wyjątkowi!

Wiemy co zrobić, aby klienci cieszyli się na perspektywę spotkania z Tobą. Jak poprowadzić rozmowę, abyś był w stanie dowiedzieć się jak najwięcej o tym czego potrzebuje Twój klient.

Naszego wyjątkowego narzędzia uczyliśmy pracowników takich firm jak: Brian Tracy Polska, Fanuc, Omega Pilzno, Bialpak, Infoinwestor sp. z o.o., Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy.

Nasi klienci, którzy korzystają z programu sprawdzili metodę bezpośrednio w kontaktach z klientami. Dzięki wiedzy i umiejętnościom które zdobyli, wiedzą jak sprzedawać więcej dbając o klientów, odpowiadając na ich wątpliwości zanim się pojawią i rozwiązując konflikty wywołane przez innych.

Budowanie silnego porozumienia i dobrej atmosfery w kontaktach z klientami to jedno z najważniejszych zadań handlowca. Dzięki MaxieDISC Sales System dowiesz się w jaki sposób rozmawiać z ludźmi, aby chcieli Cię wysłuchać.

Chętnie uchylimy rąbka tajemnicy. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej kliknij tutaj lub zadzwoń do nas.

Chętnie uchylimy rąbka tajemnicy.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej kliknij w przycisk lub zadzwoń do nas.

Usprawnij zarządzanie

Każdy kto che być dobry musi to znać! / Arkadiusz Błaut, Fanuc

  • Usprawniasz zarządzanie

  • Zwiększasz motywację pracowników

  • Poprawiasz efektywność swojego zespołu

Bierzemy odpowiedzialność za efekt. Gwarantujemy usprawnienie zarządzania

Wierzymy, że ludzie traktowani odpowiedzialnie zachowują się odpowiedzialnie. Wierzymy, że można zbudować dobry, odpowiedzialny i efektywny zespół złożony ze zmotywowanych ludzi bez ciągłego wyznaczania premii, ponieważ wiemy, że ludzie nie pracują dla pieniędzy, lecz jeśli to robią – nie wróży to dobrze firmie. Wierzymy, że dobry, odpowiedzialny i dbający o innych manager może zbudować i poprowadzić taki zespół. Może wyznaczać kierunki i motywować do działań. Bierze odpowiedzialność i przekazuje odpowiedzialność.

Mamy doświadczenie we wspieraniu menedżerów zarówno w dużych organizacjach takich jak np. CITI Handlowy, SKOK Stefczyka, RMF czy ING jak i mniejszych firmach.

Dobry manager – kto to taki?

Dla nas dobry manager to osoba, która potrafi stawiać cele i je realizować. Pracuje z wizją końca i strategią dojścia do swojej wizji. Rozumie innych ludzi. Wie jak do nich docierać, jak z nimi rozmawiać, jak motywować, jak wspierać.

Zatrudniamy się w firmach, ale odchodzimy od ludzi. W dzisiejszych coraz bardziej konkurencyjnych warunkach dobrzy i lojalni pracownicy są na wagę złota, ale zostaną z nami i będą pracować wydajnie tylko wtedy, gdy będą mieli dobrego szefa.

Jesteś dobry managerem ? Chcesz być jeszcze lepszym ?

Tajemnica zarządzania

Jedną z najważniejszych cech nowoczesnego managera jest zdolność do sprawnego zarządzania swoim zespołem tak, aby realizował postawione przed nim cele i zadania. Jak tego dokonać, gdzie tkwi tajemnica?
Napisano wiele książek na ten temat i przeprowadzono wiele badań. Jedno jest pewne: wszystko sprowadza się do LUDZI. Fantastyczne systemy motywacyjno-prowizyjne, skomplikowane procedury, dokładne plany – wszystko to na nic jeśli nie rozumiemy ludzi!

Poznaj ludzi, dowiedz się czego potrzebują, co ich nakręca, co lubią robić i daj im to!
Proste? To czemu tak mało firm to robi?

Rozwiązanie – MaxieDISC

Czy chciałbyś poznać swoje preferencje zachowań oraz swoich pracowników?

Proponujemy dogłębne poznanie zachowań swoich i innych. Dzięki raportowi zachowań MaxieDISC dowiesz się jakie są twoje preferowane style zachowań, a dzięki raportowi zespołowemu zobaczysz jacy są twoi ludzie! Dowiesz się co ich motywuje, co demotywuje. Jakie mają mocne strony, a czego się obawiają. Wreszcie będziesz mógł zrozumieć swój zespół i tak dobrać im zadania, motywatory, cele, sposób rozmowy, aby każdy z nich pracował zgodnie ze swoim stylem. Dowiesz się o swoich ludziach:

  • Czy wolą pracować sami, czy w zespole?
  • Lubią zmiany, czy wolą jak jest “po staremu”
  • Chętnie analizują, czy też mają pomysły na coś nowego
  • Motywują ich dobra atmosfera w zespole, czy też może ciągłe wyzwania?

To tylko niewielka część informacji dostępnych w raportach MaxieDISC, a już widać jak bardzo różni to ludzi i jak inaczej należy ich motywować do pracy. W pełnym raporcie (tutaj przykładowy raport) znajdziesz dużo więcej informacji, dzięki którym podejmiesz dużo lepsze decyzje menedżerskie.

Często też zrozumiesz dlaczego komuś nie chce się pracować, albo w pracy się męczy. Zidentyfikujesz słabe punkty zespołu i dowiesz się jak je wzmocnić.

Usprawnisz zarządzanie i zwiększysz efektywność!

Co jeszcze?

Jeśli chcecie Państwo wiedzieć więcej to z przyjemnością odkryjemy rąbek tajemnicy, opowiemy o naszym programie, efektach oraz warunkach gwarancji. Zapraszamy do kontaktu!

Jaka jest tajemnica sukcesu uczestników naszych szkoleń? Co zyskali dzięki zapoznaniu się z naszym systemem? Zapraszamy do zapoznania się z rekomendacjami.


Ściągnij Przykładowy Raport MaxieDISC