Referencje i rekomendacje naszych klientów

Przeszłam sesję MaxieDISC i wszytko zostało trafione w punkt. Bardzo dużo dało mi to do myślenia o swoim obecnym położeniu i możliwości dojścia do zachowań naturalnych. Super narządzie 🙂 i cudowna Pani Ania Binkiewicz. Wielka wiedza, ale i empatia, wie kiedy nacisnąć, ale co bardziej cenne, wie kiedy odpuścić. Dziękuję 🙂

Katarzyna Wielocha

Mentor, szkoleniowiec w: Where2Go

Od kilku miesięcy wykorzystuję model MaxieDISC zarówno w pracy coachingowej jak i trenerskiej z różnymi grupami. Ilekroć mówię o nim na szkoleniach, czy warsztatach z komunikacji jestem zadziwiony reakcją uczestników, niezależnie, czy są to managerowie, przyszli coachowie, małżeństwa, czy osoby bezrobotne. Najczęstszą reakcją jest „Aha!” – nagły wgląd, który budzi się w nich, gdy nagle znajdują wytłumaczenia dla swoich niepowodzeń w porozumiewaniu się ze swoimi współpracownikami, czy bliskimi. Następnie zazwyczaj obserwuję wzrost zaangażowania w sam proces szkolenia, chłonięcie wiedzy jak mogą przy użyciu zdobytej wiedzy poprawić jakość komunikacji.
Podobne reakcje MaxieDISC w klientach coachingowych. Dzięki poznaniu swoich preferowanych stylów zachowań, klienci nagle zaczynają rozumieć źródła swoich frustracji i trudności, lecz co więcej – wzrasta w nich chęć wykorzystywania swoich naturalnych zasobów i silnych stron. Bardzo polecam MaxieDISC zarówno do pracy coachingowej jak i do wykorzystania w szkoleniach.
Krzysztof Głowacki

Psycholog, coach, 5kamieni.pl

Bardzo dobre szkolenie, profesjonalne pezygotowanie trenerskie prowadzących. Polecam

Robert Łężak

Akredytowany Coach, Mentor, Asesor EMCC

Rewelacyjne narzędzie, pełen profesjonalizm.
Aneta Zamojska

Coach, mentor, trener

Model MaxieDISC o wyjątkowe narzędzie, które pozwala na lepsze poznanie zarówno swoich zachowań jak i zachowań bliskich osób, współpracowników, Klientów i partnerów biznesowych. Wiedza z MaxieDISC może być przydatna do zwiększenia Sprzedaży, sukcesów w Negocjacjach oraz poprawienia relacji z innymi osobami. Jest także doskonałym miernikiem i wskaźnikiem naszego położenia i zadowolenia zawodowego. Zamierzam wprowadzić model MaxieDISC do rozwoju moich Coachee podczas pierwszych sesji coachingowych oraz uczestników moich szkoleń.
Renata Wrona

Trener, RenataWrona.pl

Najlepsze w MaxieDisc jest to, że ułatwia pracę nad samoświadomością, która stanowi klucz do niezliczonych wyzwań w naszym życiu.
Tomasz Grochowski

konsultant w: Next-Up

Miałam okazję poznać Model Maxie Disc na jednym ze szkoleń,które organizował mój mąż dla swojego zespołu aby lepiej funkcjonował.
Każdy zrobił test który zajmuje 12 minut.Ja miałam okazję, zrobić sobie sesje feedbackowa z profesjonalnym trenerem.Wyniki mnie zaskoczyły jeszcze nigdy nikt tak trafnie mnie nie opisał moje mocne strony,słabe.Tego co mnie motywuje.Jak się zachowuję. Poszerzyło to moją perspektywę,jak również określić kierunek zmian jakich chcę dokonać.
Dla mnie Model Maxie Disc ma bardzo szeroki wachlarz zastosowań.
1.Poznanie siebie
2.Poprawa komunikacji w związku jeśli zna się swój profil zachowań
3.Poznanie profilu naszych dzieci co za tym idzie umiejętne motywowanie ich,zrozumienie mocnych i słabych stron a w przyszłości lepsze ukierunkowanie na wybór drogi zawodowej
4.W biznesie,umiejętność rozpoznania stylu zachowań i dostosowanie sposobu komunikacji
5.W rekrutacji do firm,dostosowanie osoby o potrzebnym profilu zachowań do zadań które ma wykonywać
6.Poprawa komunikacji w firmach
7.Poprawa skuteczności prezentacji i rozmów handlowych
Edyta Głowacka

Domopoly - Pośrednictwo Nieruchomości

Idealne narzędzie, zarówno do usprawniania komunikacji, zwiększania sprzedaży czy pracy zespołów. A co najważniejsze prowadzone przez grupę profesjonalistów. Na każdym etapie – testu, sesji objaśniającej, warsztatów – pracuje się w MD z pasjonatami. Dziękuję i polecam wszystkim serdecznie.
Anna Engel

Trener, Six Thinking Hats®

Poznanie modelu MaxieDISC było jednym z pierwszych kroków, które podjęłam w celu zwiększenia swojej samoświadomości. Model MaxieDISC zainspirował mnie do poszerzania swojej wiedzy w zakresie rozwoju osobistego. Narzędzie okazuje się być pomocne zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej. Model jest bardzo elastyczny – można go wykorzystać w sprzedaży, w zarządzaniu zespołem, ale również podczas budowania długotrwałych (i nie tylko) relacji z Klientem. Pozwala też na lepszą komunikację z bliskimi, czy nawet nowo poznanymi osobami. Szkolenie przeprowadzane było w przyjaznej atmosferze. Bardzo kompetentni prowadzący potrafili skutecznie przekazać ogromną ilość wiedzy, ale co najważniejsze – zainteresować narzędziem uczestników i skłonić do głębokich refleksji.
Daria Banaszak

Grupa Tense

Poznanie modelu MaxieDISC stało się dla mnie ważnym krokiem naprzód w rozwoju zawodowym i osobistym. Pomaga mi lepiej rozumieć potrzeby i zauważać mocne strony klientów czy pracowników.
Wraz z żoną zauważyliśmy, że sprawia nam radość dzielenie się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi typologii DISC w codziennych relacjach, spotkaniach, sprawach. Ta wiedza owocuje tym, że lepiej rozumiemy i skuteczniej jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby ludzi wokół nas.
Przy całej swojej wszechstronności zastosowania, model MaxieDISC jest bardzo intuicyjny w użyciu. Dlatego gorąco go polecam.
Tadeusz Potoniec

Duzo wiedzy i praktyki podanej w bardzo miłej atmosferze. A znajomosc maxie disca jest ważna zarówno zawodowo jak i prywatnie.z serca polecam!
Urszula Głowacka

Psycholog, psychoterapeuta

To idealne narzedzie w drodze do sukcesu : życiowego i zawodowego !!!! Zachęca do myslenia i pracy nad sobą. Prowadzący Krzysztof Głowacki – Mistrz !!! Na pewno będę polecac a w przyszlosci mam nadzieję i pracowac wykorzystując narzędzie.
Małgorzata Olkowska

Ramirent S.A.

Długo szukałam narzędzia, które będę mogła wykorzystać w pracy coachingowej z klientem. Chciałam mieć coś, co umożliwi klientowi określić jego naturalne predyspozycje, styl zachowań i będzie można to odnieść do jego aktualnej sytuacji życiowej, zarówno jeżeli chodzi o kwestie zawodowe jak i prywatne.
Wykonanie testu zajmuje ok 15 minut a wyniki mogą bardzo zaskoczyć. Co ważne, test jest samoopisowy i wynik raportu jest obrazem zachowań jakie klient najbardziej preferuje oraz zachowań jakie adaptuje (czyli dopasowuje się) do tego co aktualnie robi, czym się zajmuje.
Żeby wiedzieć co polecam sama wykonałam test Maxie DISC i byłam zaskoczona tym jak dużo informacji w raporcie potwierdziło się z rzeczywistością. Wyniki poszerzyły moją perspektywę, w wielu sprawach utwierdziły, jak również pomogły określić kierunek zmian jakich chcę w życiu dokonać. Test również wypełnił mój mąż co pozwoliło nam lepiej określić sposób zachowań, sposób rozmowy, zrozumieliśmy dlaczego postępujemy tak a nie inaczej, dzięki czemu nasze relacje są jeszcze lepsze.
Uważam, że bardzo dobrą decyzją po wypełnieniu testu jest sesja feedback-owa, bo to właśnie podczas takiego spotkania coach udziela dodatkowych informacji na temat funkcjonowania klienta w różnorodnych sytuacjach. Co klient zyskuje? Na pewno poszerza swoją perspektywę, może przyjrzeć się swojej aktualnej sytuacji, poznaje swoje mocne strony , swoje atrybuty, to co go motywuje, ale również potencjalne zagrożenia, obawy i to bardzo mu pomaga w zrozumieniu swoich zachowań i czasami konieczności do ich zmiany.
Z całego serca polecam to narzędzie. Moi klienci są bardzo zadowoleni z diagnozy i raportu MaxieDISC. Zdobyta wiedza pomaga im zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. Polecam diagnozę, raport MaxieDISC szczególnie coachom i trenerom, narzędzie bardzo przydatne w pracy.
Agnieszka Byczyńska

Właściciel, trener, Pracownia Szkoleń i Rozwoju Osobistego MOC Rozmowy

jestem świeżo po MaxieDISC! Pod bardzo pozytywnym wrażeniem kompetencji osoby przeprowadzającej – Pani Anny Binkiewicz. Sceptycznie nastawiałam się do analizy telefonicznej, a okazała się bardzo efektywna. Otrzymałam konkretne wskazówki i rozwiązania, rzetelną analizę wyników. Odpowiedzi na wszystkie moje wątpliwości i pytania! Polecam wszystkim, którzy w pracy, w sowich codziennych obowiązkach „nie czują się u siebie”! Pozostało tylko zacząć działać 🙂
Monika Frank

Polecam skorzystanie z tego narzędzia. Bardzo poszerza zakres samoświadomości i pozwala precyzyjnie określić to, na czym warto koncentrować osobistą aktywność. Ważne, że omówienie wyników testu jest na najwyższym poziomie.
Marcin Pałucki

Przedsiębiorca

Rzetelne badanie, profesjonalne przygotowanie prowadzących. Klarowne objaśnienie wszelkich zagadnień dotyczących badania.
Jakub Ciszewski