Rekomendacje


Bartek Krawczyk

BartekKrawczyk.pl


Jestem copywriterem. W mojej pracy poza pisaniem ważne jest, by najpierw swoją usługę sprzedać – rozmową z potencjalnym klientem. To pierwszy krok, a drugi niezbędny do napisania świetnego tekstu, to “wydobycie” od klienta wszystkich informacji niezbędnych do napisania tekstu.

Na każdym z tych etapów absolutnie najważniejszą umiejętnością jest umiejętność słuchania, zadawania pytań, “czytania” drugiego człowieka, by szybko rozpoznać jego styl i dopasować się do niego. A wszystko to daje mi znajomość MaxieDISC’a.

Wiktoria i Karol na szkoleniu dają dużo konkretów (co dla mnie jako stylu C, jest absolutnie niezbędne, by coś zrozumieć). Wplatają dużo humoru, praktycznych ćwiczeń i bardzo obrazowych przykładów z życia, dzięki czemu zrozumienie jest dużo, dużo lepsze, a wiedza nie ulatuje na drugi dzień. Duży nacisk kładą na praktyczność i użycie wiedzy w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a na tej praktyczności zależało mi najbardziej.

Teraz jeszcze lepiej wiem, jak precyzyjnie trafiać ze swoim komunikatem do różnych osób, by je dobrze zrozumieć i sprzedawać im więcej, wiedząc, na czym im NAPRAWDĘ zależy. Polecam szkolenie każdemu, kto pracuje z ludźmi i od tego, jak dogaduje się z tymi ludźmi i czy potrafi przekonać ich do swoich pomysłów, racji zależy to, jak wygląda jego życie.

Piotr Michalak

Strategie Rozwoju sp. z o.o., Ententa LTD
Właściciel / Prezes Zarządu

akademia-biznesu.org
strategie-rozwoju.pl


Pierwszy raz w życiu wypełnienie testu sprawiło mi takie trudności, że potrzebowałem wsparcia coacha Maxie Hill, aby go wypełnić. A jednak pierwszy raz w życiu przeczytałem wyniki testu, które w tak ogromnym stopniu odzwierciedlają rzeczywistość (90-100% trafności). To samo dotyczyło mojej małżonki, u której pewnych cech i tendencji zachowań dotychczas nie wychwytywał żaden test. Dzięki MaxieDISC poznałem część siebie i część żony, o której nie miałem pojęcia, mimo dużej wiedzy o różnych typologiach osobowości. Wsparcie coachów Maxie Hill przyczyniło się już mocno do poprawy naszej komunikacji w życiu i w biznesie, a także do zrozumienia samych siebie i stawaniu się w pełni sobą… a to dopiero początek. Gorąco polecam.


Grzegorz Konkel

Brian Tracy International
Business Development Partner

briantracy.pl


Sprzedażą zajmuję się już od 8 lat. Byłem na wielu szkoleniach i konferencjach poświęconych sprzedaży. Myślałem, że ciężko będzie mnie zaskoczyć, a jednak :).
Jednym z elementów sztandarowego produktu Brian Tracy Polska jakim jest Szkoła Sprzedaży jest koncepcja badania potrzeb klienta oparta o MaxieDISC. Każdy z uczestników szkoły ma możliwość wykonania diagnozy, a następnie poznania koncepcji i zdobycia wiedzy w zakresie zwiększania sprzedaży z wykorzystaniem MaxieDISC.
Metoda ta jest skutecznym i łatwym we wdrożeniu narzędziem zwiększającym sprzedaż. Wszyscy uczestnicy szkolenia bardzo pozytywnie wyrażają się o testach i metodologii opartej o MaxieDISC.
Osobiście korzystam ze zdobytej wiedzy i widzę jak bardzo wpływa ona na zwiększenie sprzedaży, komfort pracy jak i relacje z klientami.
Dzięki MaxieDISC mogę i wiem jak sprzedawać więcej! Polecam!


Piotr Ląd

Grupa Hiteger
Prezes Zarządu

hiteger.com


Diagnozę MaxieDISC wykorzystujemy w rekrutacji i zarządzaniu pracownikami. Dzięki wykorzystaniu koncepcji MaxieDISC proces rekrutacji stał się efektywniejszy i uległ znaczemu skróceniu.
Już na etapie analizowania przesłanych CV jesteśmy w stanie stwierdzić czy osoby, które chcemy zaprosić na spotkanie będą w stanie spełnić nasze oczekiwania co do stylu zachowania i wymagań stanowiska.
Wiedza i kompetencje pracownika to jedno, jednak kluczowym elementem jest dopasowanie cech i stylu zachowań osoby do zadań, które ma w wykonywać w nowej pracy.
Dzięki MaxieDISC rekrutujemy znacznie skuteczniej, zmniejszyliśmy koszty i zaoszczędziliśmy czas.
Dodatkowo testy MaxieDISC są nieocenionym narzędziem w zarządzaniu pracownikami. Dzięki nim wiemy jak dopasować zadania do zdolności pracowników. Wiemy jak wydobywać talenty i zarządzać nimi a dzięki temu jak sprawić, aby ludzie pracowali efektywniej i z większym zaangażowaniem. Polecam diagnozę MaxieDISC w rekrutacji i zarządzaniu talentami.


Patryk Bębenek

Inwestor


Interesuje się inwestowaniem od kilku lat tak samo jak rozwojem osobistym. Przez ostatnie lata inwestowałem pieniądze myśląc, że to łatwe, proste i przyjemne i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.
Niestety wielokrotnie je tracąc, gdyż robiłem to na rynkach które nie znałem i trzymałem się strategii która nazwałem po czasie „Strategią chybił trafił”. Zawsze było 50% szans na sukces. Ale statystyka, prawdopodobieństwo i brak zleceń obronnych robiły swoje.
2 lata temu postanowiłem, że zamiast znów inwestować u kolejne pieniądze spróbuję nauczyć się tego jak to robić od profesjalisty. Przystąpiłem do Globalnego Systemu Inwestowania i ….. to był strzał w dziesiątkę. Już po kilku miesiącach wyniki moich zagrani zdecydowanie się poprawiły.
Kłopotem było jednak to, że nadal gdzieś, coś jeszcze nie szło tak jakbym chciał. Chciałem zarabiać szybciej, więcej i natychmiast. Niestety im szybciej chciałem, tym bardziej nie trzymałem się zasad i tym gorzej wszystko wychodziło.
Długo zastanawiałem się dlaczego mi nie idzie skoro inni to robią dużo łatwiej i skuteczniej.
Odpowiedź dał mi test MaxieDISC, czyli test obrazujący jakim powinienem być inwestorem i co powinienem robić, by robić to zgodnie z naturalnymi moimi predyspozycjami i zachowaniami. To dzięki 15 minutom jakie poświęciłem na jego wypełnienie oraz wiele dającej sesji feddback-owej z osobą dokładnie potrafiącą mi to wytłumaczyć oraz wskazać moje dobre i słabe strony oraz szanse i zagrożenia, dowiedziałem się dlaczego w ostatnim okresie ta bardzo szybka gra nie przynosiła rezultatów.
Moje naturalne predyspozycje nie są najlepsze bowiem do bardzo szybkiej gry. Dlatego postanowiłem skupić się bardziej na inwestowaniu krótko i średnioterminowym.
Muszę przyznać, że efekt jest niemal natychmiastowy. A to wszystko dzięki 15 minutowemu testowi MaxieDISC, który szczerze polecam wszystkim, szukającym swojej drogi na rynku finansowym ale i nie tylko. Test ten daje równie niesamowite rezultaty nie tylko w dziedzinie finansów ale i w sferze zawodowej i prywatnej.
Jedyne czego żałuje to że nie miałem możliwości takiego badania wcześniej ale na szczecie teraz już wiem co dla mnie najlepsze.


Marta Bargiel

Stefczyk Finanse
Kierownik


Razem z grupą kierowników i kierowników regionalnych miałam przyjemność uczestniczyć w cyklu Akademii Menedżera (4 x 2dni). Dotychczas moje doświadczenia ze szkoleniami nie były zbyt interesujące. Jednakże te kilka dni, pełne ćwiczeń, zadań, wymiany doświadczeń, dały mi możliwość spojrzenia na moją pracę z zupełnie innej perspektywy. Każde działanie miało swój cel, czas i miejsce, co dokładnie było zaplanowane przez trenera.
Dzięki tym warsztatom mogłam wymienić nie tylko doświadczenia ale przede wszystkim otrzymać i stworzyć własne rozwiązania potrzebne aby sprawnie zarządzać zespołem.
Ogrom wiedzy, doświadczenia a także ludzkiej dobroci zostało przelane na uczestników.
Uważam, że każdy menedżer lub przyszły menedżer powinien obowiązkowo “zaliczyć ” takie warsztaty.

Trener swoim doświadczeniem oraz szeroką wiedzą podzielił się ze mną również podczas rozmów coachingowych oraz mentoringowych. Jako wówczas młody stażem kierownik, dzięki tym spotkaniom, sprawnie zbudowałam efektywny zespół sprzedażowy.

Jako menedżer, który ciągle chce się rozwijać aby być dobrym liderem, mentorem i kierownikiem, skorzystałam z testu MaxieDISC.
Kilka prostych a zarazem trudnych pytań w kilka minut stworzyło mój indywidualny raport. Dało mi to możliwość spojrzenia gdzie jestem i gdzie mogę być. Te kilka informacji uświadomiło mi nad czym mogę jeszcze popracować aby być lepszym nie tylko menedżerem ale i człowiekiem.


Ewa Jurczyk

ProFamilia
Właściciel

http://profamilia21.pl/


O teście MaxieDISC dowiedziałam się przypadkiem, uczestnicząc w szkoleniu biznesowym. Zaciekawiło mnie to na tyle, że postanowiłam go wypełnić. Chciałam się przekonać, czy w pełni wykorzystuję swoje naturalne predyspozycje w pracy zawodowej.
Kwestionariusz jest solidnie przygotowany, wypełnienie go nie zajmuje zbyt dużo czasu, a rezultaty są interesujące. Wypełniałam już w życiu wiele różnych testów, jednak pierwszy raz czytając raport końcowy miałam wrażenie, że opisuje mnie w 95%. Uświadomienie sobie swojego profilu osobowości zainspirowało mnie do pewnych zmian i dalszych poszukiwań w tym zakresie.

Myślę, że jest to niezbędna pomoc dla wszystkich, którzy szukają wiedzy na temat swoich predyspozycji zawodowych i nie tylko. Serdecznie polecam.


Aneta Gąsior

Stefczyk Finanse
Kierownik


Stosunkowo niedawno miałam okazję uczestniczyć w 8 dniowych warsztatach Akademii Menedżera. Warsztaty prowadzone były dla grupy kadry kierowniczej Firmy Stefczyk Finanse. Zajęcia wzmocniły moje kompetencje i umiejętności zarządzania zespołem. Miałam okazję skonfrontować moje dotychczasowe doświadczenia z doświadczeniem innych kierowników oraz poszerzyć je o nowe cenne uwagi przedstawione przez trenera prowadzącego. Zakres prowadzonego szkolenia był bardzo szeroki i w 100 % spełnił moje oczekiwania. Pan Karol Susicki wykazał się szeroką wiedzą i doświadczeniem w zakresie tematu szkolenia oraz umiejętnościami organizacyjnymi, które przekładają się na wysoką jakość szkolenia. Trener ma bardzo dobry kontakt z uczestnikami warsztatów, sposób prowadzenia przez niego szkolenia był optymalnie czytelny. Potrafi zainteresować swoją postawą odbiorcę. Bardzo miło wspominam tych kilka weekendów spędzonych na warsztatach.
Z całą pewnością mogę polecić tego typu warsztaty.


Grzegorz Moskal

Omega-Pilzno
Koordynator sprzedaży usług logistycznych
www.podkarpacki-park-logistyczny.com.pl


Uczestniczyłem w 4-ech dwudniowych warsztatach szkoły sprzedaży. Podchodziłem do nich bardzo sceptycznie, ale po pierwszych zajęciach byłem bardzo mile zaskoczony. Miła atmosfera, wspaniali trenerzy, fajna grupa – totalnie różne charaktery i branże w których pracujemy. ( Mieszanka wybuchowa!) Każdy mógł podzielić się swoimi doświadczeniami, oraz każdy mógł liczyć na wskazówki trenerów.
Szkoła sprzedaży pozwoliła mi uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Już po pierwszym spotkaniu sfinalizowałem umowę z dużym klientem, a z kilkoma rozpocząłem negocjacje, wykorzystując wiedzę i umiejętności zdobyte podczas spotkań w ramach szkoły sprzedaży. Także powyższe stwierdzenie jest chyba najlepszą rekomendacją warsztatów. Bardzo dobre było też to, że wszystkie aspekty poruszane na warsztatach zderzały się z rzeczywistością. Jeżeli ktoś miał jakieś niejasności lub problem, to bardzo szybko znajdował odpowiedź i rozwiązanie.
Niektóre aspekty  np. manipulacja, można także wykorzystać w życiu prywatnym ( żona, teściowa itp.) Działają!
Jeżeli macie możliwość wzięcia udziału w warsztatach – nie zastanawiajcie się – naprawdę warto!
A wisienką na torcie jest raport MaxieDISC!
Powiem szczerze, że robi niesamowite wrażenie, ale szczegółów nie zdradzę. Przekonajcie się o tym Sami biorąc udział w zajęciach – gwarantuje, że wbije Was w fotel! Dzięki tym warsztatom nie boję się podejmować rozmów z “dużymi klientami”. W trakcie negocjacji stosuje zasady i techniki poznane na warsztatach.


Katarzynka Bronk

Biuro Rachunkowe Na Plusie
Właściciel


Jakiś czas temu miałam okazję wziąść udział w badaniu osobowości pod kątem profilu inwestora. I powiem że wyniki zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Pokazały jakie mam mocne strony a jakie słabe, w czym jestem dobra, co rozwijać, na czym się koncentrować. Są to rzeczy o których zazwyczaj wiemy, wiemy co lubimy, z czym czujemy się dobrze. Jednak w trakcie dorastania często koncentrujemy się na rzeczach w których jesteśmy kiepscy chcąc przystosować się do środowiska, do określonych schematów. Bywa że nie rozwijamy swoich umiejętności, nie stajemy się coraz lepsi, a przez to nie wybijamy się z tłumu. MaxieDISC uświadamia jakie zachowania są dla nas naturalne, które przychodzą z łatwością, a jakie bywają “nie nasze”, byleby zadowolić innych, dopasować się do innych. Dzięki testowe wiem że są rzeczy, działania, systemy do których się nie nadaje, które robiąc nawet na siłę nie przyniosą takich efektów jak zachowania zgodne z moim profilem osobowości. Nie ma co udawać: są rzeczy do których jestem stworzona i takie które mi kompletnie “nie leżą”.
Dzięki za wsparcie, za pomoc w poukładaniu spraw, w uświadomieniu że można szybciej, łatwiej, prościej.