Zwiększanie Zysków z Inwestycji

Jak szybko dobrać Styl Inwestowania do Siebie, uniknąć straty czasu i pieniędzy oraz zyskać skuteczną strategię dopasowaną idealnie do Twoich preferencji inwestycyjnych.

Znamy się na wielu rzeczach, ale nie na wszystkim. Dlatego w sprawach na których się nie znamy pomagają nam najlepsi specjaliści.
W dziedzinie inwestowania i pomnażania swojego majątku takim wysokiej klasy specjalistą jest Piotr Głowacki właściciel portalu InfoInwestor.pl, organizator Traders Day oraz konferencji z jednym z najlepszych traderów na świecie Marcusem de Maria.
I to właśnie jemu oddajemy tutaj głos…

Piotr Głowacki


 • Czy wiesz, że każdy z Nas jest inny…? Może brzmi to błaho, ale czasem nie jest takie oczywiste…

 • Dlaczego tak uważam?

  Spotykam wielu inwestorów, którzy szukają idealnej strategii pozwalającej na maksymalizację zysków w jak najkrótszym czasie.

 • Ale wcale nie o to chodzi…

  Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego… Jak coś jest dla wszystkich to jest dla nikogo…

 • Prawidłowo będzie tak:

  Jestem inwestorem i szukam NAJLEPSZEJ dla SIEBIE strategii pozwalającej na maksymalizację zysków w jak najkrótszym czasie, która ZADZIAŁA w MOIM przypadku. To jest właśnie klucz do sukcesu.Jeśli już inwestujesz…

to pewnie trzymasz się pewnych strategii i systemów. Czy są dla Ciebie skuteczne? Czy pozwalają na zyski jakich oczekujesz? Ile czasu i energii poświęcasz na ich realizację? Czy masz pewność, że są optymalnie dobrane do Twoich naturalnych preferencji? A może masz problem z emocjami przy zawieraniu transakcji?

Jeśli jeszcze nie inwestujesz…

ale żywo zastanawiasz się nad tym od czego zacząć – IDEALNIE!
Już na samym początku możesz oszczędzić wiele lat testowania dostępnych systemów i uniknąć ryzyka, jakie niesie ze sobą poszukiwanie popularną metodą „prób i błędów”.


Po kilku latach poszukiwań znaleźliśmy narzędzie, które w 12 minut
pozwoli odkryć Twoje mocne strony, predyspozycje i poznać potencjalne zagrożenia,
a później przekształcić je na najlepiej dopasowany do Ciebie system inwestycyjny.


Model MaxieDISC umożliwia identyfikację ludzkich zachowań. Jest wykorzystywany, by usprawnić komunikację oraz wspomagać rozwój. Zaczynasz od wypełnienia testu samoopisowego zawierającego 24 pytania. Wyniki otrzymujesz w formie Raportu, a następnie podczas rozmowy z certyfikowanym konsultantem otrzymasz feedback w kwestii jego wyników.

Po wypełnieniu testu dowiadujesz się, jakie są Twoje style zachowań. Często zdarza się, że mamy więcej niż jeden styl. WAŻNE jest to, że nie ma „złych” czy „dobrych” stylów. Każdy styl ma cechy, które w konkretnych sytuacjach mogą być przydatne i wspierające, a innym razem, w sytuacji stresowej, podcinać skrzydła. W tradycyjnym podejściu poznanie swojego stylu zachowania może usprawnić komunikację oraz pomóc osiągać cele i rozwiązywać problemy.

Gdy znaleźliśmy to narzędzie, natychmiast dotarło do Nas w jak niesamowity sposób będzie mogło pomóc Inwestorom.
Zleciliśmy wykonanie testu ponad 100 uczestnikom Szkolenia Globalny System Inwestowania, a następnie przeprowadziliśmy z Nimi spotkania online z interpretacją otrzymanych wyników.
Ustaliliśmy dokładnie jak posiadanie danego stylu zachowań przekłada się na predyspozycje w kontekście inwestycyjnym.

Wnioski po odbytych sesjach feedbackowych są niesamowite. Osiągnęliśmy średnio 95-98% sprawdzalności informacji zawartych w raportach. W wielu przypadkach wypełnienie diagnozy MaxieDISC oszczędza kilka – kilkanaście rozmów dążących do „ręcznego” ustalania profilu inwestora, a nawet kilka lat poszukiwania najlepszej, dopasowanej indywidualnie strategii inwestycyjnej.

 
 
Dopasuj styl inwestowania
do swoich naturalnych preferowanych zachowań.
Sprawdź czy twoje działania są spójne z Twoimi możliwościami. Maksymalizuj zyski, wykorzystuj potencjał i energię.

– Jaki jest Twój Profil Inwestora?
– Czy jesteś Traderem czy Inwestorem?

– Jak dobrze znasz siebie?
– Czy dobrze wykorzystujesz swój potencjał?

– Czym się kierujesz podejmując decyzje?
– Lepiej to: więcej czy dokładniej?

– Lepsze będą dla Ciebie szybkie czy długoterminowe inwestycje?
– Ile i jakich danych potrzebujesz do podjęcia decyzji?

– Jak reagujesz w sytuacjach stresowych?

– Jak reagujesz na zyski i straty?
– Trzymasz się planu czy działasz spontanicznie?

– Wolisz spokój czy dynamikę?
– Kierujesz się emocjami czy wiedzą?

Znajomość samego siebie i zwracanie bacznej uwagi na sytuacje, w których czujemy się zmotywowani do działania lub wykończeni i sfrustrowani, mogą nam pomóc w podejmowaniu lepszych decyzji.

Każdy z Nas ma dwa style zachowań. Pierwszy z nich, Naturalny, ujawnia się, gdy nie występują w naszym życiu żadne czynniki motywujące czy demotywujące, gdy jest Nam dobrze, bezpiecznie i wygodnie. I drugi, oparty o adaptowane style zachowań, np. wymuszone poprzez charakter pracy czy środowiska w jakim przebywamy.

Im większe różnice między stylami, tym więcej energii musisz zużyć na dopasowanie swoich zachowań naturalnych (preferowanych) do tych, które pożądane są np. w Twoim miejscu pracy lub strategii inwestycyjnej, którą wybrałeś.

Jeśli masz problem z emocjami przy zawieraniu transakcji, systemem lub z jego brakiem czy z zajmowaniem pozycji, otrzymasz Wynik z informacją jakie są Twoje naturalne i preferowane style zachowań. Na ich podstawie pomożemy Ci dobrać najlepszą dla Ciebie strategię inwestycyjną oraz rynek finansowy o odpowiedniej dynamice.

Model MaxieDISC pokazuje czarno na białym jakie style zachowań preferujesz. Wykorzystaj tę wiedzę najlepiej jak potrafisz. Najlepsze efekty osiągniesz rozwijając swoje mocne strony i unikając potencjalnych zagrożeń.

Po tym jak poznasz swoje preferowane zachowania i styl inwestycyjny pokażemy Ci różne rynki. Wybierzesz z nich ten, który będzie pasował do Ciebie najbardziej.

Szczerze… Odważę się powiedzieć, że dla mnie jest to praktycznie bezcenne…

Oszczędność czasu – nawet kilka lat poszukiwania strategii, energii, pieniędzy wydawanych na kursy i szkolenia. Jednak spokojnie… Poznanie swojego Profilu Inwestora nie kosztuje 9999 zł, ani też 1999 zł, ale jedynie 497 zł.

Naszym celem jest ustalić najniższą możliwą cenę, która pozwoli wykonać diagnozę MaxieDISC jak największej ilości osób. Wspierając inwestorów ułatwiamy im START w świecie inwestycji oraz naprawienie tego, co do tej pory nie działa w ich systemach inwestycyjnych.

Dbamy o to, by w pełni wykorzystywali swój potencjał, inwestowali skutecznie i bezpiecznie oraz dopasowali styl inwestowania do swoich naturalnych preferencji.

Dlatego biorąc pod uwagę:


 • Prawa autorskie dla autorów testu MaxieDISC (Know How Modelu MaxieDISC)
 • Wynagrodzenie twórców polskiej wersji testu MaxieDISC za każdy wykonany test (Maxie Hill sp. z o.o.)
 • Wygenerowanie raportu z wynikami testu
 • Wynagrodzenie dla certyfikowanego konsultanta, który przeprowadzi z tobą sesję feedbackową

i jeszcze uwzględniając max możliwy rabat możemy pozwolić na to, żebyś:


 • wypełnił Test MaxieDISC,
 • odebrał Raport,
 • wziął udział w sesji feedbackowej z certyfikowanym konsultantem
 • i co najważniejsze określił Twój Profil Inwestora!

Jeśli po wykonaniu testu, otrzymaniu raportu i sesji feedbackowej z certyfikowanym konsultantem uznasz, że otrzymane informacje w Twoim przypadku nie sprawdziły się – oddamy Ci całość wpłaconej kwoty.
Wystarczy, że podczas konsultacji zgłosisz to konsultantowi lub napiszesz na info@infoinwestor.pl

Piotr Głowacki
CEO Infoinwestor sp. z o.o.

„Od ponad pięciu lat poprzez serwis Infoinwestor.pl współpracuję z inwestorami pokazując swoją strategię tradingu i inwestowania. Z kilkuset inwestorami miałem okazję rozmawiać i osobiście pomagać w implementowaniu strategii. Z perspektywy czasu przyznam, że duża część spotkań upłynęła na rozpoznaniu preferencji inwestycyjnych, a dopiero potem mogliśmy zająć się pracą nad zyskami. Gdy po raz pierwszy usłyszałem o DISC od razu wiedziałem, że może zrewolucjonizować podejście do inwestowania. Zamiast latami szukać swojej ścieżki, tracić pieniądze na naukę i zdobycie doświadczenia, tylko po to, aby na końcu dojść do wniosku, że dany styl inwestycyjny nie pasuje do Ciebie – wystarczy przeznaczyć 12 minut na wypełnienie testu na Profil Inwestora. Dzięki niemu dowiesz się o sobie więcej niż zatwardziali gracze / przegrywacze wiedzą po 10 latach gry na rynku.

Oszczędzisz czas, pieniądza wydane na systemy, gotowe strategie, które po prostu mogą nie zadziałać w Twoim przypadku. Oszczędzisz sobie negatywnych emocji związanych z przegranymi i co najważniejsze dowiesz się jakie swoje Mocne Strony powinieneś wzmacniać i na jakie zagrożenia być wyczulonym. W efekcie będziesz bardziej spokojny i opanowany. A skorzystasz na tym nie tylko sam, ale i ludzie będący wokół Ciebie czy nawet Twoja rodzina.”

Szczerze polecam
Piotr Głowacki

Patryk Bębenek
Absolwent GSI, współpracownik Infoinwestor sp. z o.o

Interesuje się inwestowaniem od kilku lat tak samo jak rozwojem osobistym. Przez ostatnie lata inwestowałem pieniądze myśląc, że to łatwe, proste i przyjemne i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Niestety wielokrotnie straciłem przy tym pieniądze. Inwestowałem na rynkach, których nie znałem i trzymałem się strategii, którą nazwałem po czasie „Strategią chybił trafił”. Zawsze było 50% szans na sukces. Ale statystyka, prawdopodobieństwo i brak zleceń obronnych robiły swoje…

2 lata temu postanowiłem, że zamiast znów inwestować u kolejne pieniądze spróbuję nauczyć się tego jak to robić od profesjonalisty. Przystąpiłem do Globalnego Systemu Inwestowania i ….. to był strzał w dziesiątkę. Dzięki poznanej i wdrożonej w życie strategii, a przede wszystkim przez to, że moja świadomość tego co robię ogromnie wzrosła – już po kilku miesiącach wyniki moich zagrań zdecydowanie się poprawiły.

Jednak dalej coś jeszcze nie szło tak jakbym chciał. Chciałem zarabiać szybciej, więcej i natychmiast. Niestety im szybciej chciałem zarabiać, tym bardziej nie trzymałem się zasad i tym gorzej wszystko wychodziło. Długo zastanawiałem się dlaczego mi nie idzie skoro inni to robią dużo łatwiej i skuteczniej.

Odpowiedź dał mi test DISC. Pokazał jakim powinienem być inwestorem i co powinienem robić, by robić to zgodnie z moimi naturalnymi predyspozycjami. Poświęciłem na to 15 minut, a potem jeszcze godzinę na sesji feedbackowej z osobą, która wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, wskazała moje mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia.

Dowiedziałem się też dlaczego w ostatnim okresie ta bardzo szybka gra nie przynosiła rezultatów. Moje naturalne predyspozycje nie są najlepsze do bardzo szybkiej gry i zawierania mnóstwa transakcji (np. z ręki). Dlatego postanowiłem ograniczyć taką grę i skupić się bardziej na inwestowaniu krótko i średnioterminowym, ale już nie na typowym daytradingu.

Muszę przyznać, że efekt jest niemal natychmiastowy. 15 minut na test DISC i taka zmiana! Szczerze polecam wszystkim, którzy szukają swojej drogi na rynku finansowym. Jedyne czego żałuje to, że nie miałem możliwości zrobić takiego badania wcześniej.