Zwiększanie Efektywności Zespołów

Każdy kto chce być dobry musi to znać!Arkadiusz Błaut, Fanuc

Usprawniasz zarządzanie

Zwiększasz motywację pracowników

Poprawiasz efektywność swojego zespołu

Bierzemy odpowiedzialność za efekt.
Gwarantujemy usprawnienie zarządzania

Wierzymy, że ludzie traktowani odpowiedzialnie zachowują się odpowiedzialnie. Wierzymy, że można zbudować dobry, odpowiedzialny i efektywny zespół złożony ze zmotywowanych ludzi bez ciągłego wyznaczania premii, ponieważ wiemy, że ludzie nie pracują dla pieniędzy, lecz jeśli to robią – nie wróży to dobrze firmie. Wierzymy, że dobry, odpowiedzialny i dbający o innych manager może zbudować i poprowadzić taki zespół. Może wyznaczać kierunki i motywować do działań. Bierze odpowiedzialność i przekazuje odpowiedzialność.

Mamy doświadczenie we wspieraniu menedżerów zarówno w dużych organizacjach takich jak np. CITI Handlowy, SKOK Stefczyka, RMF czy ING jak i mniejszych firmach.

Dobry manager – kto to taki?

Dla nas dobry manager to osoba, która potrafi stawiać cele i je realizować. Pracuje z wizją końca i strategią dojścia do swojej wizji. Rozumie innych ludzi. Wie jak do nich docierać, jak z nimi rozmawiać, jak motywować, jak wspierać.

Zatrudniamy się w firmach, ale odchodzimy od ludzi. W dzisiejszych coraz bardziej konkurencyjnych warunkach dobrzy i lojalni pracownicy są na wagę złota, ale zostaną z nami i będą pracować wydajnie tylko wtedy, gdy będą mieli dobrego szefa.

Jesteś dobry managerem ?
Chcesz być jeszcze lepszym ?

Tajemnica zarządzania

Jedną z najważniejszych cech nowoczesnego managera jest zdolność do sprawnego zarządzania swoim zespołem tak, aby realizował postawione przed nim cele i zadania. Jak tego dokonać, gdzie tkwi tajemnica?

Napisano wiele książek na ten temat i przeprowadzono wiele badań. Jedno jest pewne: wszystko sprowadza się do LUDZI. Fantastyczne systemy motywacyjno-prowizyjne, skomplikowane procedury, dokładne plany – wszystko to na nic jeśli nie rozumiemy ludzi!

Poznaj ludzi, dowiedz się czego potrzebują, co ich nakręca, co lubią robić i daj im to!

Proste? To czemu tak mało firm to robi?

Rozwiązanie – MaxieDISC

Czy chciałbyś poznać swoje preferencje zachowań oraz swoich pracowników?

Proponujemy dogłębne poznanie zachowań swoich i innych. Dzięki raportowi zachowań MaxieDISC dowiesz się jakie są twoje preferowane style zachowań, a dzięki raportowi zespołowemu zobaczysz jacy są twoi ludzie! Dowiesz się co ich motywuje, co demotywuje. Jakie mają mocne strony, a czego się obawiają. Wreszcie będziesz mógł zrozumieć swój zespół i tak dobrać im zadania, motywatory, cele, sposób rozmowy, aby każdy z nich pracował zgodnie ze swoim stylem. Dowiesz się o swoich ludziach:

  • Czy wolą pracować sami, czy w zespole?
  • Lubią zmiany, czy wolą, gdy jest “po staremu”?
  • Chętnie analizują, czy też mają pomysły na coś nowego?
  • Motywują ich dobra atmosfera w zespole, czy może ciągłe wyzwania?

To tylko niewielka część informacji dostępnych w raportach MaxieDISC, a już widać jak bardzo różni to ludzi i jak inaczej należy ich motywować do pracy. W pełnym raporcie (tutaj przykładowy raport) znajdziesz dużo więcej informacji, dzięki którym podejmiesz dużo lepsze decyzje menedżerskie.

Często też zrozumiesz dlaczego komuś nie chce się pracować, albo w pracy się męczy. Zidentyfikujesz słabe punkty zespołu i dowiesz się jak je wzmocnić.

Usprawnisz zarządzanie i zwiększysz efektywność!

Pobierz Przykładowy Raport diagnozy MaxieDISC

Co jeszcze?

Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej, z przyjemnością odkryjemy rąbek tajemnicy, opowiemy o naszym programie, efektach oraz warunkach gwarancji. Zapraszamy do kontaktu!

Jaka jest tajemnica sukcesu uczestników naszych szkoleń? Co zyskali dzięki zapoznaniu się z naszym systemem?
Zapraszamy do zapoznania się z rekomendacjami.