Maxie Hill Sp. z o.o.

Św. Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 7831725809 / Regon: 361394835

+48 570 240 080
office@maxiedisc.com


  Wiktoria Jaros
  Prezes Zarządu
  Współtwórczyni MaxieDISC
  w.jaros@maxiehill.com

  Antropolog organizacji, psycholog biznesu, audytor. Tworzy strategie biznesowe oraz realizuje cele dla właścicieli firm i prezesów w całej Polsce. Przeprowadza firmy przez procesy zmian, zwiększa sprzedaż, usprawnia zespoły. Dokładnie wie dlaczego i jakie decyzje podejmują ludzie. Uwielbia ich słuchać i pracować z nimi nad osiąganiem celów. Wykorzystuje psychologię zachowań do zwiększania efektywności firm na polu sprzedaży i zarządzania. Rocznie prowadzi kilkadziesiąt procesów rozwojowych w przedsiębiorstwach. Prezes w Towarzystwach Biznesowych S.A. oddział Toruń i v-ce prezes oddział Poznań. Stworzyła autorski system sprzedaży behawioralnej MaxieDISC Sales System i narzędzie Profil Inwestora MaxieDISC.

  Karol Susicki
  Dyrektor Strategiczny
  Współtwórca MaxieDISC
  k.susicki@maxiehill.com

  Przedsiębiorca. Ekspert modeli biznesowych, propozycji wartości w sprzedaży, mentor, doradca. Ekspert sprzedaży behawioralnej opartej o style zachowania. Menedżer sprzedaży z ponad 20-letnim doświadczeniem. Ekspert odpowiedzialny za programy zwiększające sprzedaż m.in. dla międzynarodowej firmy Brian Tracy International, gdzie opracował i wdrożył wysoce efektywny, autorski program zwiększania sprzedaży w ramach Akademii Sprzedaży Brian Tracy International. Lubi uczyć ludzi i ciągle udoskonalać procesy. Współtworzył system diagnozy behawioralnej MaxieDISC, z której skorzystało już ponad 4000 osób oraz oparty o nią autorski system sprzedaży MaxieDISC Sales System. Opracował  program Akademii Sprzedaży Behawioralnej MaxieDISC, opartej o zachowania klientów i sprzedawców, który został już sprawdzony z sukcesem przez wiele dużych i średnich firm.

  Anna Binkiewicz
  Business Manager
  ABI
  Konsultant MaxieDISC
  a.binkiewicz@maxiehill.com

  Specjalista ds. reklamy i promocji, marketingu oraz komunikacji społecznej. Organizator szkoleń i warsztatów, rekruter. Prowadzi procesy rekrutacyjne w oparciu o system diagnozy behawioralnej MaxieDISC, rozmowy kwalifikacyjne i assessment centre. Prowadzi analizy zespołowe oparte o system diagnozy behawioralnej MaxieDISC. Opiekun klienta i partnera biznesowego. Na co dzień dba o jakość i terminową realizację projektów, koordynuje komunikację między trenerami i konsultantami MaxieDISC. Organizuje szkolenia w projektach komercyjnych i unijnych. Posiada doświadczenie w budowaniu sieci networkingowej i organizacji spotkań biznesowych, budowaniu marki, prowadziła wiele kampanii promocyjno-informacyjnych projektów szkoleniowych i rozwojowych.

  Daria Banaszak
  Asystent Klienta
  d.banaszak@maxiehill.com

  Organizator szkoleń MaxieDISC i warsztatów zamkniętych, rekruter. Prowadzi procesy rekrutacyjne w oparciu o system diagnozy behawioralnej MaxieDISC i rozmowy kwalifikacyjne. Opiekun klienta i partnera biznesowego. Na co dzień dba o jakość i terminową realizację projektów. Przeprowadza klientów przez procedury dofinansowań w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Organizuje szkolenia w projektach komercyjnych i unijnych. Posiada doświadczenie w obsłudze i budowaniu relacji z klientem, sprzedaży do klienta indywidualnego, budowaniu sieci handlowej. Studentka kierunku Zarządzanie i Prawo w Biznesie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

  Małgorzata Wiśniewska
  HR Business Partner
  Konsultant MaxieDISC
  m.wisniewska@maxiehill.com

  Coach, trener, konsultant HR i przedsiębiorca. Przeprowadziła ponad 3500 godzin szkoleniowych i coachingowych. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji, asertywności, sprzedaży, coachingu oraz kompetencji menedżerskich. Od 12 lat jest właścicielem firmy szkoleniowej i menedżerem. Współpracowała z firmą szkoleniową Europejska Grupa Doradcza, dla której prowadziła duże projekty szkoleniowe. Od 2015 roku jest konsultantem HR, trenerem i coachem wewnętrznym kadry menedżerskiej i sprzedażowej w jednym z banków. Ukończyła podyplomowe studia: menedżerskie, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologię zarządzania i coaching oraz liczne szkolenia trenerskie i z obszaru HR.

  Tadeusz Potoniec
  Konsultant MaxieDISC
  Specjalista TOC

  Konsultant TOC (teorii ograniczeń), realizuje projekty dla przedsiębiorstw w branży produkcyjnej, handlowej, usługowej. Dusza przedsiębiorcy, zamiłowanie do optymalizacji. Specjalizuje się w zarządzaniu systemowym, strategicznym i modelowaniu procesów, a także we wdrażaniu skutecznych metod zarządzania firmą. Znawca tematyki z zakresu modelu biznesowego i jego zastosowań. Poważnym obszarem jego zainteresowań jest komunikacja międzyludzka oraz zasady funkcjonowania zespołów w organizacjach. Nieustanną inspiracją i kopalnią cennej wiedzy jest dla niego dorobek naukowy Stephena R. Coveya.

  Magdalena Macutkiewicz
  Konsultant MaxieDISC

  Socjolog, psycholog, coach, doświadczony HR Business Partner, wykładowca i trener wewnętrzny. Realizowała szkolenia m.in. z: zarządzania zmianą w okresie restrukturyzacji, zarządzania czasem, komunikacji, planowania, kreatywnego rozwiązywania problemów, ocen pracowniczych czy psychologii biznesu. Charakteryzuje się dobrym poczuciem humoru i pozytywnym podejściem do pracy, silną wiarą w ludzi i w ich umiejętności.

  Krzysztof Głowacki
  Konsultant, trener,
  mentor MaxieDISC

  Coach ICC, trener biznesu., psycholog kliniczny i teolog. Doświadczenie pracy z ludźmi zdobywał w nowojorskiej szkole oraz w jednej z poznańskich firm szkoleniowych. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu budowania relacji biznesowych, motywacji, komunikacji oraz coachingu.  Przeprowadził ponad 500 godzin szkoleń oraz 500 godzin sesji coachingowych i mentor-coachingowych. Ma doświadczenie w obszarze life-coachingu, pracy z właścicielami przedsiębiorstw i kadrą managerską. Współpracował m.in. z  ORKE, Św. Wojciech – Dom Medialny, Haba RL, Diecezją Bydgoską oraz licznymi NGO. Mentor Poznańskich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Publikuje artykuły z zakresu rozwoju osobistego. Wraz z żoną – jest twórcą bazującego na MaxieDISC narzędzia wspierania par: „Klucze do Szczęśliwego Związku”.

  Magdalena Kędzia
  Konsultant, trener,
  mentor MaxieDISC

  Trener biznesu, certyfikowany coach indywidualny i grupowy, mentor. Mentor EMCC. Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej. Od wielu lat związana ze sprzedażą produktów finansowych. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji interpersonalnej, sprzedaży, zarządzania i wystąpień publicznych, coachingu i mentoringu. Trener wewnętrzny w ogólnopolskiej instytucji finansowej, gdzie prowadzi szkolenia z zakresu technik sprzedaży, wspiera coachingowo doradców w zakresie rozwoju umiejętności komunikacyjnych, budowania relacji z klientami, a menadżerów w rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania zespołem sprzedażowym. Współpracowała z takimi firmami jak: mFinanse S.A., Inpost S.A., JOART S.A. i in.

  Joanna Rogowska
  Konsultant MaxieDISC

  Specjalista w obszarze zarządzania, marketingu i prawa podatkowego, w trakcie studiów coachingowych. Posiada 20-letnie doświadczenie pracy w strukturach służby cywilnej, była trenerem Ministerstwa Finansów i kierownikiem oddziału orzecznictwa w zakresie podatku VAT. Ukończyła wiele szkoleń rządowych m. in. w zakresie komunikacji, zarządzania zasobami ludzkimi, przeprowadzania ocen okresowych pracowników, zarządzania zmianą organizacyjną, zagadnień podatkowych. Ukończyła roczny kurs Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, obejmujący zagadnienia psychoterapeutyczne i społeczne. Wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania i modelu MaxieDISC wykorzystuje jako doradca pracodawców w zarządzaniu talentami pracowników.

  Agnieszka Byczyńska
  Konsultant MaxieDISC

  Trener rozwoju osobistego. Dyplomowany Coach w trakcie certyfikacji ICF na poziomie ACC. Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Od 2005 roku pracuje z ludźmi wspierając ich we własnym rozwoju i pomagając wydobyć ich potencjał. Specjalizuje się w szkoleniach i coachingach z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, komunikacji. Przeprowadziła ponad 1000 godzin szkoleń stacjonarnych i training on the job.

  Alicja Liczba
  Konsultant MaxieDISC

  Strateg marki i komunikacji, doradca, trener biznesu oraz coach ICF i coach prowokatywny. Kulturoznawca implementujący sensorykę do biznesu; kolekcjoner emocji. Praktyk biznesu od blisko 20 lat w marketingu, sprzedaży, PR, employer branding, internal relations. Specjalizuje się w strategii marki wraz z całościowym procesem komunikacji od poziomu pracowników do obszaru klientów i partnerów. Współpracuje z zespołami projektowymi przy procesach komunikacji w zespole, obsłudze klienta, wspiera talenty, budowanie marki osobistej pracownika, menadżera, lidera, przywódcy. Dwukrotnie nagrodzona Effie za wymierny efekt sprzedażowy koordynowanych kampanii marketingowych. Pracowała m.in. dla T-Mobile, Nivea, Zelmer, BRE Bank, Comarch, EMAX, Komputronik, Med Polonia, Fabryka Formy.