Maxie Hill Sp. z o.o.

Św. Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 7831725809 / Regon: 361394835

+48 570 490 040
office@maxiedisc.com


  Wiktoria Jaros
  Prezes Zarządu
  Współtwórczyni MaxieDISC
  w.jaros@maxiehill.com

  Antropolog organizacji, psycholog biznesu, audytor. Tworzy strategie biznesowe oraz realizuje cele dla właścicieli firm i prezesów w całej Polsce. Przeprowadza firmy przez procesy zmian, zwiększa sprzedaż, usprawnia zespoły. Dokładnie wie dlaczego i jakie decyzje podejmują ludzie. Uwielbia ich słuchać i pracować z nimi nad osiąganiem celów. Wykorzystuje psychologię zachowań do zwiększania efektywności firm na polu sprzedaży i zarządzania. Rocznie prowadzi kilkadziesiąt procesów rozwojowych w przedsiębiorstwach. Prezes w Towarzystwach Biznesowych S.A. oddział Toruń i v-ce prezes oddział Poznań. Stworzyła autorski system sprzedaży behawioralnej MaxieDISC Sales System i narzędzie Profil Inwestora MaxieDISC.

  Karol Susicki
  Dyrektor Strategiczny
  Współtwórca MaxieDISC
  k.susicki@maxiehill.com

  Przedsiębiorca. Ekspert modeli biznesowych, propozycji wartości w sprzedaży, mentor, doradca. Ekspert sprzedaży behawioralnej opartej o style zachowania. Menedżer sprzedaży z ponad 20-letnim doświadczeniem. Ekspert odpowiedzialny za programy zwiększające sprzedaż m.in. dla międzynarodowej firmy Brian Tracy International, gdzie opracował i wdrożył wysoce efektywny, autorski program zwiększania sprzedaży w ramach Akademii Sprzedaży Brian Tracy International. Lubi uczyć ludzi i ciągle udoskonalać procesy. Współtworzył system diagnozy behawioralnej MaxieDISC, z której skorzystało już ponad 4000 osób oraz oparty o nią autorski system sprzedaży MaxieDISC Sales System. Opracował  program Akademii Sprzedaży Behawioralnej MaxieDISC, opartej o zachowania klientów i sprzedawców, który został już sprawdzony z sukcesem przez wiele dużych i średnich firm.

  Anna Binkiewicz
  Business Manager
  Konsultant, trener, mentor MaxieDISC
  a.binkiewicz@maxiehill.com

   

  Business Manager. Konsultant biznesowy, rekruter, trener, mentor MaxieDISC®, specjalista ds. komunikacji społecznej. Koordynuje proces certyfikacji Konsultantów i Konsultantów Biznesowych MaxieDISC®. Szkoli w zakresie modelu MaxieDISC®. Prowadzi procesy rekrutacyjne, analizy zespołów, diagnozy behawioralne MaxieDISC®, diagnozy predyspozycji zawodowych i potencjału pracowniczego. Diagnozuje potrzeby rozwojowe przedsiębiorstw. Szkoli i doradza managerom oraz właścicielom firm w zakresie projektowania, wdrażania i optymalizacji procesów – tworzy i wdraża księgi procesów oraz dokumentację i procedury RODO.

   

  Małgorzata Wiśniewska
  HR Business Partner
  Konsultant biznesowy, trener MaxieDISC
  m.wisniewska@maxiehill.com

  HR Business Partner. Konsultant biznesowy, coach, trener, konsultant i trener MaxieDISC®. Prowadzi procesy rekrutacyjne na stanowiska każdego szczebla w oparciu o model MaxieDISC®, rozmowy kwalifikacyjne i assessment centre. Prowadzi analizy zespołów i indywidualne diagnozy behawioralne MaxieDISC®. Jako konsultant HR szkoli i doradza w zakresie procesów ZZL, w tym projektowania, wdrażania i optymalizacji procesów, budowania i współpracy w zespole.

   

  Magdalena Kędzia
  Konsultant, trener,
  mentor MaxieDISC

  Trener biznesu, certyfikowany coach indywidualny i grupowy, mentor, wykładowca akademicki. Mentor EMCC. Asesor ACDC. Specjalizuje sie w szkoleniach z zakresu komunikacji interpersonalnej, sprzedaży, zarządzania i wystapień publicznych, coachingu i mentoringu. Jej doświadczenie obejmuje ponad 5 tys. godzin szkoleniowych i ponad 1 tys. sesji coachingowych. W międzynarodowej organizacji Toastmasters International uczącej wystapień publicznych zdobyła dwukrotnie najwyższe odznaczenie DTM jako jedyna osoba w Polsce. Jest również zdobywczynią wicemistrzostwa Polski w wystąpieniach improwizowanych w TMI.