Maxie Hill Sp. z o.o.

Św. Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 7831725809 / Regon: 361394835

570 240 080
570 490 040

office@maxiedisc.com


  Wiktoria Jaros zdjęcie

  Wiktoria Jaros
  Prezes Zarządu
  Współtwórczyni MaxieDISC®
  w.jaros@maxiehill.com

  Antropolog organizacji, psycholog biznesu, audytor. Tworzy strategie biznesowe oraz realizuje cele dla właścicieli firm i prezesów w całej Polsce. Przeprowadza firmy przez procesy zmian, zwiększa sprzedaż, usprawnia zespoły. Dokładnie wie dlaczego i jakie decyzje podejmują ludzie. Uwielbia ich słuchać i pracować z nimi nad osiąganiem celów. Wykorzystuje psychologię zachowań do zwiększania efektywności firm na polu sprzedaży i zarządzania. Rocznie prowadzi kilkadziesiąt procesów rozwojowych w przedsiębiorstwach. Prezes w Towarzystwach Biznesowych S.A. oddział Toruń i v-ce prezes oddział Poznań. Stworzyła autorski system sprzedaży behawioralnej MaxieDISC Sales System i narzędzie Profil Inwestora MaxieDISC.

  Karol Susicki
  Dyrektor Programowy
  Współtwórca MaxieDISC®
  k.susicki@maxiehill.com

  Przedsiębiorca. Ekspert modeli biznesowych, propozycji wartości w sprzedaży, mentor, doradca. Ekspert sprzedaży behawioralnej opartej o style zachowania. Menedżer sprzedaży z ponad 20-letnim doświadczeniem. Ekspert odpowiedzialny za programy zwiększające sprzedaż m.in. dla międzynarodowej firmy Brian Tracy International, gdzie opracował i wdrożył wysoce efektywny, autorski program zwiększania sprzedaży w ramach Akademii Sprzedaży Brian Tracy International. Lubi uczyć ludzi i ciągle udoskonalać procesy. Współtworzył system diagnozy behawioralnej MaxieDISC, z której skorzystało już ponad 4000 osób oraz oparty o nią autorski system sprzedaży MaxieDISC Sales System. Opracował  program Akademii Sprzedaży Behawioralnej MaxieDISC, opartej o zachowania klientów i sprzedawców, który został już sprawdzony z sukcesem przez wiele dużych i średnich firm.

  Anna Binkiewicz
  Business Manager
  Konsultant, trener, mentor MaxieDISC®
  a.binkiewicz@maxiehill.com

  Specjalista ds. reklamy i promocji oraz komunikacji społecznej. Organizator szkoleń i warsztatów, rekruter. Prowadzi procesy rekrutacyjne w oparciu o system diagnozy behawioralnej MaxieDISC, rozmowy kwalifikacyjne i assessment centre. Prowadzi analizy zespołowe oparte o system diagnozy behawioralnej MaxieDISC®. Opiekun klienta i partnera biznesowego. Na co dzień dba o jakość i terminową realizację projektów, koordynuje komunikację między trenerami i konsultantami MaxieDISC. Organizuje szkolenia w projektach komercyjnych i unijnych. Posiada doświadczenie w budowaniu sieci networkingowej i organizacji spotkań biznesowych, budowaniu marki, prowadziła wiele kampanii promocyjno-informacyjnych projektów szkoleniowych i rozwojowych.

  Daria Banaszak
  Asystent Klienta
  d.banaszak@maxiehill.com

  Organizator szkoleń MaxieDISC i warsztatów zamkniętych, rekruter. Prowadzi procesy rekrutacyjne w oparciu o system diagnozy behawioralnej MaxieDISC® i rozmowy kwalifikacyjne. Opiekun klienta i partnera biznesowego. Na co dzień dba o jakość i terminową realizację projektów. Przeprowadza klientów przez procedury dofinansowań w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Organizuje szkolenia w projektach komercyjnych i unijnych. Posiada doświadczenie w obsłudze i budowaniu relacji z klientem, sprzedaży do klienta indywidualnego, budowaniu sieci handlowej. Studentka kierunku Zarządzanie i Prawo w Biznesie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

  Janina Woszkowska
  Specjalista ds. szkoleń, rozwoju i administracji
  j.woszkowska@maxiehill.com

  Asystent biura MaxieDISC, wspiera realizację usług szkoleniowych i doradczych oraz procesów rekrutacyjnych. Na co dzień dba o przygotowywanie i obieg dokumentów, archiwizację dokumentacji i usług, odpowiada za kwestie organizacyjne i logistyczne oraz kontakt z prowadzącymi i obsługę bieżących usług. Organizuje usługi w projektach komercyjnych i unijnych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami biurowymi, administrowaniu dokumentacją organizacji oraz obsłudze klienta. Ukończyła kurs Office Manager realizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz liczne szkolenia z zakresu kompetencji miękkich.

  Małgorzata Wiśniewska
  HR Business Partner
  Konsultant biznesowy, trener MaxieDISC
  m.wisniewska@maxiehill.com

  Coach, trener, konsultant HR i przedsiębiorca. Przeprowadziła ponad 3500 godzin szkoleniowych i coachingowych. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji, asertywności, sprzedaży, coachingu oraz kompetencji menedżerskich. Od 12 lat jest właścicielem firmy szkoleniowej i menedżerem. Współpracowała z firmą szkoleniową Europejska Grupa Doradcza, dla której prowadziła duże projekty szkoleniowe. Od 2015 roku jest konsultantem HR, trenerem i coachem wewnętrznym kadry menedżerskiej i sprzedażowej w jednym z banków. Ukończyła podyplomowe studia: menedżerskie, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologię zarządzania i coaching oraz liczne szkolenia trenerskie i z obszaru HR.

  Tadeusz Potoniec
  Konsultant MaxieDISC
  Specjalista TOC

  Konsultant TOC (teorii ograniczeń), realizuje projekty dla przedsiębiorstw w branży produkcyjnej, handlowej, usługowej. Dusza przedsiębiorcy, zamiłowanie do optymalizacji. Specjalizuje się w zarządzaniu systemowym, strategicznym i modelowaniu procesów, a także we wdrażaniu skutecznych metod zarządzania firmą. Znawca tematyki z zakresu modelu biznesowego i jego zastosowań. Poważnym obszarem jego zainteresowań jest komunikacja międzyludzka oraz zasady funkcjonowania zespołów w organizacjach. Nieustanną inspiracją i kopalnią cennej wiedzy jest dla niego dorobek naukowy Stephena R. Coveya.

  Magdalena Macutkiewicz
  Konsultant MaxieDISC

  Socjolog, psycholog, coach, doświadczony HR Business Partner, wykładowca i trener wewnętrzny. Realizowała szkolenia m.in. z: zarządzania zmianą w okresie restrukturyzacji, zarządzania czasem, komunikacji, planowania, kreatywnego rozwiązywania problemów, ocen pracowniczych czy psychologii biznesu. Charakteryzuje się dobrym poczuciem humoru i pozytywnym podejściem do pracy, silną wiarą w ludzi i w ich umiejętności.

  Krzysztof Głowacki
  Konsultant, trener,
  mentor MaxieDISC

  Coach ICC, trener biznesu., psycholog kliniczny i teolog. Doświadczenie pracy z ludźmi zdobywał w nowojorskiej szkole oraz w jednej z poznańskich firm szkoleniowych. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu budowania relacji biznesowych, motywacji, komunikacji oraz coachingu.  Przeprowadził ponad 500 godzin szkoleń oraz 500 godzin sesji coachingowych i mentor-coachingowych. Ma doświadczenie w obszarze life-coachingu, pracy z właścicielami przedsiębiorstw i kadrą managerską. Współpracował m.in. z  ORKE, Św. Wojciech – Dom Medialny, Haba RL, Diecezją Bydgoską oraz licznymi NGO. Mentor Poznańskich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Publikuje artykuły z zakresu rozwoju osobistego. Wraz z żoną – jest twórcą bazującego na MaxieDISC narzędzia wspierania par: „Klucze do Szczęśliwego Związku”.

  Magdalena Kędzia
  Konsultant, trener,
  mentor MaxieDISC

  Trener biznesu, certyfikowany coach indywidualny i grupowy, mentor. Mentor EMCC. Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej. Od wielu lat związana ze sprzedażą produktów finansowych. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji interpersonalnej, sprzedaży, zarządzania i wystąpień publicznych, coachingu i mentoringu. Trener wewnętrzny w ogólnopolskiej instytucji finansowej, gdzie prowadzi szkolenia z zakresu technik sprzedaży, wspiera coachingowo doradców w zakresie rozwoju umiejętności komunikacyjnych, budowania relacji z klientami, a menadżerów w rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania zespołem sprzedażowym. Współpracowała z takimi firmami jak: mFinanse S.A., Inpost S.A., JOART S.A. i in.

  Przemysław Przyjazny
  Konsultant biznesowy MaxieDISC, doradca biznesowy

  Mentor Programu Early Warning Europe. Zajmuje się w wymiarze praktycznym handlem, negocjacjami, finansowaniem i prowadzi departament przypadków trudnych w przedsiębiorstwach. Jego doświadczenie doradcze to 25 tysięcy godzin przepracowanych nad rozwojem różnych organizacji w warunkach biznesu prywatnego i korporacyjnego. Swoją pasję dydaktyczną realizuje pomagając właścicielom i prezesom sprawiać, by zbudowali organizację większą od siebie lub sprawili by istniejąca stała się samodzielnym organizmem. Uwielbia pracować z handlowcami ucząc ich jak budować stabilny rynek na wiele lat. Bezlitośnie podchodzi do kwestii efektywności finansowej. Wychodzi z założenia, że można tracić pieniądze, jednak musi być na to budżet, a wszystko ma być zmierzone i zważone. Spontaniczność w planowaniu i rozliczaniu jest pożądana i mierzalna. Wybrany Człowiekiem Roku 2017 Towarzystw Biznesowych.

  Joanna Rogowska
  Konsultant MaxieDISC

  Specjalista w obszarze zarządzania, marketingu i prawa podatkowego, w trakcie studiów coachingowych. Posiada 20-letnie doświadczenie pracy w strukturach służby cywilnej, była trenerem Ministerstwa Finansów i kierownikiem oddziału orzecznictwa w zakresie podatku VAT. Ukończyła wiele szkoleń rządowych m. in. w zakresie komunikacji, zarządzania zasobami ludzkimi, przeprowadzania ocen okresowych pracowników, zarządzania zmianą organizacyjną, zagadnień podatkowych. Ukończyła roczny kurs Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, obejmujący zagadnienia psychoterapeutyczne i społeczne. Wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania i modelu MaxieDISC wykorzystuje jako doradca pracodawców w zarządzaniu talentami pracowników.

  Agnieszka Byczyńska
  Konsultant MaxieDISC

  Trener rozwoju osobistego. Dyplomowany Coach w trakcie certyfikacji ICF na poziomie ACC. Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Od 2005 roku pracuje z ludźmi wspierając ich we własnym rozwoju i pomagając wydobyć ich potencjał. Specjalizuje się w szkoleniach i coachingach z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, komunikacji. Przeprowadziła ponad 1000 godzin szkoleń stacjonarnych i training on the job.

  Alicja Liczba
  Konsultant MaxieDISC

  Strateg marki i komunikacji, doradca, trener biznesu oraz coach ICF i coach prowokatywny. Kulturoznawca implementujący sensorykę do biznesu; kolekcjoner emocji. Praktyk biznesu od blisko 20 lat w marketingu, sprzedaży, PR, employer branding, internal relations. Specjalizuje się w strategii marki wraz z całościowym procesem komunikacji od poziomu pracowników do obszaru klientów i partnerów. Współpracuje z zespołami projektowymi przy procesach komunikacji w zespole, obsłudze klienta, wspiera talenty, budowanie marki osobistej pracownika, menadżera, lidera, przywódcy. Dwukrotnie nagrodzona Effie za wymierny efekt sprzedażowy koordynowanych kampanii marketingowych. Pracowała m.in. dla T-Mobile, Nivea, Zelmer, BRE Bank, Comarch, EMAX, Komputronik, Med Polonia, Fabryka Formy.

  Anna Engel
  Konsultant MaxieDISC

  Specjalista myślenia lateralnego – certyfikowany trener de Bono Thinking Systems, właścicielka firmy szkoleniowo-consultingowej. Znawca tematyki z zakresu usprawniania spotkań z wykorzystaniem narzędzi myślenia równoległego oraz rozwijania kreatywności. Propagatorka myślenia lateralnego. Wiedzę i doświadczenie w zakresie usprawniania spotkań i kreatywności wykorzystuje w pracy z zespołami projektowymi, kadrą managerską i zespołami dedykowanymi do obsługi klienta. Nauczycielka myślenia na podstawie programu CoRT (Cognitive Research Trust), lekcji przeznaczonych dla dzieci na każdym etapie edukacyjnym. Doświadczony tutor. Założycielka stowarzyszenia Friends Academy Innovative Share, wspiera stowarzyszenie w tworzeniu wydarzeń, doborze prelegentów i tematyki szkoleń, prowadzi szkolenia i treningi kreatywności.