Maxie HillWiktoria Jaros i Karol SusickiWiktoria Jaros i Karol Susicki na Konferencji Brian TracySUS 2.0 PIFS dla Maxie Hill

W Maxie Hill wierzymy i wiemy, że każda firma może zarabiać więcej, pracować efektywniej i zatrudniać dobrych ludzi.

To właśnie ta idea przyświecała założycielom firmy – Wiktorii Jaros i Karolowi Susickiemu – przy tworzeniu Systemu MaxieDISC. Autorski model badania zachowań szybko stał się dla nas doskonałym narzędziem wspomagającym dotychczas świadczone usługi, skupiające się przede wszystkim na budowaniu skutecznych i zyskownych przedsiębiorstw.

Firma Maxie Hill od początku swojej działalności specjalizuje się w:

  • planowaniu i realizowaniu celów w przedsiębiorstwach,
  • doradztwie biznesowym,
  • budowaniu i wdrażaniu strategii biznesowych,
  • wdrażaniu zmian w organizacjach,
  • szkoleniach z zakresu zarządzania sprzedażą oraz szkoleniach sprzedażowych.

Wykorzystując m.in. System MaxieDISC pomagamy w zwiększaniu sprzedaży, poprawianiu efektywności zespołów, zatrudnianiu dobrych ludzi, usprawnianiu komunikacji i zwiększaniu skuteczności działania zarówno małych rodzinnych przedsiębiorstw, jak i średnich i dużych firm z wielomilionowymi obrotami.

W codziennych działaniach szczególny nacisk kładziemy na jakość świadczonych usług i zadowolenie klientów. To dzięki temu w 2017 roku otrzymaliśmy Certyfikat Jakości Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 będący standardem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Prowadzone procesy doradcze, naprawcze, rekrutacyjne stale monitorujemy pod kątem ich skuteczności i efektywności. Doskonalimy i przystosowujemy nasze usługi do zmieniających się warunków rynkowych i technologicznych oraz do indywidualnych wymagań i potrzeb każdego Klienta.

W naszych dążeniach opieramy się na wielodyscyplinarnych kwalifikacjach Zespołu Maxie Hill, dbałości o budowane relacje biznesowe, uważności na drugą osobę i rzetelnym informowaniu o podejmowanych działaniach oraz bezpieczeństwie powierzanych nam informacji i danych.

Bierzemy odpowiedzialność za proces i za wynik!