Wiemy, że klient kupuje od nas nie produkt, ale obietnicę, wiemy też jak ważne jest, aby nie zawieść jego zaufania.

Tak się składa, że opracowana przez nas autorska metoda MaxieDISC Sales System zawiera wszystkie elementy potrzebne do nauczenia się skutecznej sprzedaży opartej na relacjach.

Pracując z największymi firmami przekonaliśmy się, że w ich pracy również najważniejsza jest relacja a największe sukcesy odnoszą Ci, którzy szczerze troszczą się o potrzeby klienta i potrafią rozwiązywać ich problemy.

Największą wartością naszej firmy jest zaufanie i dobre relacje z klientami. Chcemy, aby klient miał pewność, że kupuje najwyższą jakość i sprawdzony produkt.

Wspieraliśmy w rozwoju takie firmy jak Brian Tracy Polska, Fanuc, Omega Pilzno, Bialpak, Infoinwestor sp. z o.o., Mardi sp. z o.o., Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i prawdziwą radość i satysfakcję sprawia nam obserwowanie sukcesów naszych klientów.

Chętnie podzielimy się tym z Tobą. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej kliknij tutaj lub zadzwoń do nas.


Zatrudniaj dobrych ludzi

…pierwszy raz w życiu przeczytałem wyniki testu, które w tak ogromnym stopniu odzwierciedlają rzeczywistość (90-100% trafności) / Piotr Michalak, Strategie-Rozwoju.pl

  • Wybierasz mądrze. Zwiększasz szansę zatrudnienia dobrych ludzi.

  • Oszczędzasz pieniądze zmniejszając szansę popełnienia błędu w zatrudnieniu.

  • Zwiększasz efekt swoich działań poznając swoich ludzi i zespół.

Bierzemy odpowiedzialność za efekt. Znajdujemy dobrych ludzi.

Często w trakcie rozmów z przedsiębiorcami słyszymy, że “ważni są ludzie”. To zdanie usłyszymy najczęściej, gdy zapytamy o zespół, pracowników czy rekrutację.

My patrzymy na to inaczej. To nie ludzie są ważni, a ważni są DOBRZY ludzie! Wiemy, że od dobrych ludzi zależy powodzenie biznesu.

Dobrzy ludzie

Dobrzy, czyli tacy którzy pasują do naszej organizacji, stanowiska, szefa, zespołu. Dobrzy ludzie mają motywację do pracy, chcą pracować, rozwijać się, są odpowiedzialni i realizują zadania. Tacy ludzie są ważni dla firmy.

My wierzymy w to , że można znaleźć dobrych ludzi do pracy i że warto szukać.

Rzeczywistość rekrutacyjna

Wiemy z doświadczenia, że największym problemem w znalezieniu dobrych ludzi jest to, że pracodawcy tak naprawdę nie wiedzą kogo szukają. Decyzje podejmują w oparciu o swoją intuicję i o to “czy się podoba”. Nie mają jasno sprecyzowanych kryteriów zachowań pracownika, tego czy będzie pasował do kultury organizacji oraz tego jakie ma mieć kompetencje miękkie i twarde. Z twardymi jest najłatwiej i stąd to właśnie one trafiają do ogłoszenia rekrutacyjnego. Dla nas to dopiero 20% danych.

Poszukiwania z sukcesem

Żeby coś znaleźć, trzeba wiedzieć czego się szuka. W przeciwnym razie nawet jak na to trafimy to nie będziemy wiedzieć, że to znaleźliśmy.

Zaczynamy więc od stworzenia profilu poszukiwanego kandydata pod kątem umiejętności, kompetencji i zachowań. To właśnie już na tym etapie ważne jest poznanie i posługiwanie się modelem MaxieDISC. Dzięki niemu możemy ustalić nasze style zachowań, style zespołu i zastanowić się kogo potrzebujemy.

Dokładne raporty stylów MaxieDISC pomogą nam zobrazować środowisko pracy. Zobaczymy słabe i mocne strony poszczególnych osób, ale także całego zespołu. Dowiemy się co motywuje nasz zespół, a czego się obawia. Na bazie raportów MaxieDISC dużo łatwiej zbudujemy profil naszego nowego dobrego pracownika.

Następnie w procesie rekrutacji używamy kwestionariuszy i raportów MaxieDISC, aby poznać style zachowań potencjalnych kandydatów. Dowiemy się, który styl pracy preferują. Co ich motywuje?

  • Czy bardziej są dominujący, czy też może analityczni?
  • Czy lepiej pracują w grupie, czy też wolą pracę samodzielną?
  • Czy decyzje podejmują szybko, czy też lubią się zastanowić i przemyśleć?
  • Czy motywuje ich dobra atmosfera w zespole, a może osiąganie celów?

To tylko kilka wybranych przykładów informacji, które można uzyskać z raporu MaxieDISC, ale już tutaj widać, że można się dowiedzieć bardzo wiele o kandydacie zanim go zatrudnimy, a to zwiększa szanse, że podejmiemy dobrą decyzję i zmniejsza szansę pomyłki. W pełnym raporcie (tutaj przykładowy raport) znajdziesz dużo więcej informacji, dzięki którym podejmiesz dużo lepsze decyzje rekrutacyjne.

Co jeszcze?

Jeśli chcecie Państwo wiedzieć więcej to z przyjemnością odkryjemy rąbek tajemnicy, opowiemy o naszym programie, efektach oraz warunkach gwarancji. Zapraszamy do kontaktu!

Jaka jest tajemnica sukcesu uczestników naszych szkoleń? Co zyskali dzięki zapoznaniu się z naszym systemem? Zapraszamy do zapoznania się z rekomendacjami.


Pobierz Przykładowy Raport MaxieDISC