Chcesz zmieniać życie swoich klientów na lepsze?


Pomożemy Ci to osiągnąć!

Dostaniesz do ręki efektywne i pomocne
narzędzie do pracy – gotowe do użycia!

Dajemy Ci niezwykle skuteczne narzędzie do pracy i pokazujemy jak i do czego go używać!
Gotowe zastosowania w sprzedaży, zarządzaniu i coachingu.
Możesz od razu przystąpić do pracy!

Korzyści dla Certyfikowanego Konsultanta

Od razu możesz przystąpić do działania!


Chcemy, abyś od razu po szkoleniu wystartował i poszybował w górę!

Dlatego dostajesz od nas 10 jednostek testowych (raportów) na start! 
Certyfikując się z narzędzia MaxieDISC nie tylko zdobywasz wiedzę i doświadczenie, ale również dostęp do efektywnego narzędzia i naszego doświadczenia sprzedażowego. Wspieramy również początkujących coachów i trenerów w ich pierwszych krokach.Dlaczego warto się certyfikować i co to oznacza?


Dołączasz do społeczności, budującej rozpoznawalną markę, która dobrze się kojarzy. Jesteśmy postrzegani jako profesjonalni, uczciwi, efektywni i etyczni.

Otrzymujesz dostęp do profesjonalnego i skutecznego narzędzia oraz modelu rozpoznawalnego nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie!

Cały czas rozwijamy nasz system oraz sieć kontaktów biznesowych. Aktywnie działamy w kierunku pozyskiwania dużych kontraktów szkoleniowych. W zeszłym roku było to ponad 1900 godzin szkoleniowych (240 dni) i ponad 800 godzin coachingowych. Klientom zainteresowanym coachingiem polecamy współpracujących z nami coachów. Konsultant MaxieDISC to osoba, która dba o klienta, jego firmę, dobre samopoczucie. Wspiera go w realizacji jego celów.

Z nami możesz rozwijać siebie i swój bizens.


W ciągu ostatniego roku nasi coachowie i trenerzy odbyliPonad
100
godzin szkoleniowych
PONAD
100
dni szkoleniowe
Ponad
300
godzin coachingowych
Nasz system nastawiony jest na osoby aktywnie działające, dlatego w cenie certyfikacji otrzymujecie Państwo aż 10 jednostek testowych (raportów) o wartości detalicznej 2000 zł do własnego wykorzystania np. sprzedaży.

W ramach ceny otrzymują Państwo:10 jednostek testowych (raportów)
dla siebie do dalszej odsprzedaży

2 dni szkolenia certyfikacyjnego,
a na nim duży zasób wiedzy
oraz gotowe pomysły na zastosowanie

Dwie sesje mentorskie z autorami systemu ekspertami w zarządzaniu oraz sprzedaży.

Jednostkę testową (raport) dla siebie wraz z feedbackiem

Materiały szkoleniowe
w tym książkę.

Metodykę prowadzenia szkoleń opartych o MaxieDISC


Wsparcie w zastosowaniu i używaniu systemu
m.in. poprzez spotkania, konsultacje telefoniczne
oraz grupę konsultantów na FBKorzyści dla Certyfikowanego Konsultanta MaxieDISCSPRAWDZONE NARZĘDZIE

Wysoka trafność opisu, sprawdzony model, prostota zastosowania i wysoka efektywność

ATRAKCYJNOŚĆ OFERTY

Dzięki efektywnemu narzędziu zyskujesz wartościowy produkt dla klienta. Pomagasz i zarabiasz.

WARTOŚCIOWY PAKIET STARTOWY

10 jednostek testowych do dalszej odsprzedaży. Możesz od razu zacząć pomagać klientom!

POMYSŁ NA BIZNES

Dajemy gotowe pomysły na biznes z MaxieDISC. Sprzedaż, zarządzanie, coaching. Na to są klienci.

WSPÓŁPRACA

Możliwość tworzenia wspólnych projektów. Masz pomysł? Chętnie pomożemy Ci zrealizować!

METODYKA

Otrzymasz gotową i sprawdzoną metodykę prowadzenia szkoleń opartą o MaxieDISC. Efektywne i ciekawe.

NETWORKING

Jesteśmy członkami Towarzystw Biznesowych. Naszych konsultantów rekomendujemy w całej Polsce

PROMOCJA MARKI WŁASNEJ

Certyfikowany Konsultant
może się promować na naszej stronie WWW
_

WSPÓLNOTA

Dostęp do specjalnej, zamkniętej grupy konsultantów na FB gdzie rozwiązujemy problemy

OCENY NASZYCH KLIENTÓW


96%

Na ile jest prawdopodobne, że polecisz znajomemu diagnozę MaxieDISC

97%

Na ile prawdopodobne jest, że polecisz warsztaty MaxieDISC swojemu znajomemu

94%

Jak oceniasz trafność swojego opisu stylów zachowań MaxieDISC

Opinie naszych trenerów, coachów i konsultantów


Od kilku miesięcy wykorzystuję model MaxieDISC zarówno w pracy coachingowej jak i trenerskiej z różnymi grupami.

Ilekroć mówię o nim na szkoleniach, czy warsztatach z komunikacji jestem zadziwiony reakcją uczestników, niezależnie, czy są to managerowie, przyszli coachowie, małżeństwa, czy osoby bezrobotne.

Najczęstszą reakcją jest „Aha!” – nagły wgląd, który budzi się w nich, gdy nagle znajdują wytłumaczenia dla swoich niepowodzeń w porozumiewaniu się ze swoimi współpracownikami, czy bliskimi. Następnie zazwyczaj obserwuję wzrost zaangażowania w sam proces szkolenia, chłonięcie wiedzy jak mogą przy użyciu zdobytej wiedzy poprawić jakość komunikacji.

Podobne reakcje MaxieDISC w klientach coachingowych. Dzięki poznaniu swoich preferowanych stylów zachowań, klienci nagle zaczynają rozumieć źródła swoich frustracji i trudności, lecz co więcej – wzrasta w nich chęć wykorzystywania swoich naturalnych zasobów i silnych stron.

Bardzo polecam MaxieDISC zarówno do pracy coachingowej jak i do wykorzystania w szkoleniach.

Model MaxieDISC jest dla mnie niezwykle użytecznym narzędziem, z którego korzystam w pracy konsultanta HR, trenera i coacha.

Wykorzystuję MaxieDISC podczas rekrutacji, ponieważ uważam, że pozwala, jeszcze lepiej niż wywiad kwalifikacyjny, case study czy nawet próbka pracy, wybrać kandydata odpowiedniego do proponowanego stanowiska i do firmy, w której ma podjąć pracę.

Narzędzie MaxieDISC wykorzystuję również do diagnozowania potencjału zespołu pracowniczego, co pozwala lepiej dobierać zadania i projekty do poszczególnych osób, dzięki czemu ich praca jest bardziej wydajna a oni są bardziej motywowani, bo robią to, co lubią i do czego mają naturalne predyspozycje.

W pracy z menedżerami przydaje się do budowania ich kompetencji kierowniczych. Dzięki temu uświadamiają sobie jaki mają potencjał a jednocześnie jak ten potencjał mogą wykorzystać w zarządzaniu zespołem i jakie jeszcze kompetencje mogą w sobie rozwijać.

Model MaxieDISC wykorzystuję też podczas szkoleń. Mając umiejętność rozpoznawania stylów uczestników, mogę mieć wpływ na lepszą komunikację z nimi, a co za tym idzie – bardziej zaangażować ich w szkolenie. Kiedy omawiam model MaxieDISC podczas szkoleń z komunikacji, sprzedaży czy negocjacji uczestnicy zauważają, że zaczynają lepiej rozumieć swoich klientów, partnerów biznesowych i innych ludzi wokół siebie. Ważne jest to, że chcą od razu z tego modelu korzystać, bo jest dla nich ogromnym odkryciem.

MaxieDISC wykorzystuję podczas coachingu, ponieważ pomaga mi lepiej dopasować się do klienta i zwiększyć efektywność całego procesu. Przede wszystkim jednak, kiedy coachowany pozna swoje preferowane style zachowań rozwiązując test, zaczyna rozumieć siebie, akceptować pewne fakty a jednocześnie uświadamia sobie nad czym konkretnie chce pracować podczas sesji.

Model MaxieDISC wykorzystuję również poza pracą zawodową, jaka mama i jako żona 🙂

Reasumując – bardzo polecam model MaxieDISC do pracy trenerskiej, coachingowej, zarządzania zespołem i do rozwijania własnego potencjału.

Długo szukałam narzędzia, które będę mogła wykorzystać w pracy coachingowej z klientem. Chciałam mieć coś, co umożliwi klientowi określić jego naturalne predyspozycje, styl zachowań i będzie można to odnieść do jego aktualnej sytuacji życiowej, zarówno jeżeli chodzi o kwestie zawodowe jak i prywatne.

Wykonanie testu zajmuje ok 15 minut a wyniki mogą bardzo zaskoczyć. Co ważne, test jest samoopisowy i wynik raportu jest obrazem zachowań jakie klient najbardziej preferuje oraz zachowań jakie adaptuje (czyli dopasowuje się) do tego co aktualnie robi, czym się zajmuje.

Żeby wiedzieć co polecam sama wykonałam test Maxie DISC i byłam zaskoczona tym jak dużo informacji w raporcie potwierdziło się z rzeczywistością. Wyniki poszerzyły moją perspektywę, w wielu sprawach utwierdziły, jak również pomogły określić kierunek zmian jakich chcę w życiu dokonać. Test również wypełnił mój mąż co pozwoliło nam lepiej określić sposób zachowań, sposób rozmowy, zrozumieliśmy dlaczego postępujemy tak a nie inaczej, dzięki czemu nasze relacje są jeszcze lepsze.

Uważam, że bardzo dobrą decyzją po wypełnieniu testu jest sesja feedbackowa, bo to właśnie podczas takiego spotkania coach udziela dodatkowych informacji na temat funkcjonowania klienta w różnorodnych sytuacjach. Co klient zyskuje? Na pewno poszerza swoją perspektywę, może przyjrzeć się swojej aktualnej sytuacji, poznaje swoje mocne strony , swoje atrybuty, to co go motywuje, ale również potencjalne zagrożenia, obawy i to bardzo mu pomaga w zrozumieniu swoich zachowań i czasami konieczności do ich zmiany.

Z całego serca polecam to narzędzie. Moi klienci są bardzo zadowoleni z diagnozy i raportu MaxieDISC. Zdobyta wiedza pomaga im zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. Polecam diagnozę, raport MaxieDISC szczególnie coachom i trenerom, narzędzie bardzo przydatne w pracy.

Współpracuję z firmą Maxie Hill jako trener, coach i mentor. Zlecenia, które otrzymuję i realizuję obejmują m.in. szkolenia coachingowe i menedżerskie oraz sesje coachingowe i mentoringowe. Współpracujemy od 2 lat i przez ten czas zrealizowałam dla firmy Maxie Hill kilkadziesiąt godzin szkoleniowych oraz około 350 godzin sesji mentoringowych.

•Wynagrodzenia otrzymywałam zawsze terminowo lub nawet przed terminem.
•Dzięki realizowanym projektom rozwijam się jako coach, trener i mentor.
•Bardzo cenię we współpracy z Maxie Hill udzielane wsparcie merytoryczne i gotowość do pomocy.
•Współpraca oparta na obustronnym zaufaniu układa się bardzo dobrze.
•Istotne jest dla mnie to, że mam dużo swobody w realizacji projektów przy jednoczesnym wsparciu merytorycznym.
•Szczególnie cenię sobie w relacjach biznesowych wartości takie jak: uczciwość solidność i elastyczność.
•Duży komfort współpracy z Maxie Hill gwarantują relacje partnerskie i wysokie standardy współpracy.

Rekomenduję współpracę z firmą Maxie Hill, jako godną zaufania, rzetelną przykładającą dużą wagę do jakości współpracy. W mojej ocenie Maxie Hill to w pełni profesjonalny i zaangażowany organizator projektów szkoleniowych.

Magdalena Kędzia
COACH TRENER MENTOR
eMKa Doradztwo Finansowe Magdalena Kędzia

W okresie lipiec-wrzesień 2015 miałam przyjemność współpracować z firmą Maxie Hill Sp. z o.o. z Poznania podczas realizacji projektu „Przekwalifikowani na sukces!”
Wykorzystując swoje umiejętności coachingowe w ramach ww. projektu przeprowadziłam 8 dni (4 grupy po 2 dni) przekazując uczestnikom wiedzę z zakresu Racjonalnej Terapii Zachowania w coachingu.
Współpraca z firmą Maxie Hill §p. z o.o. przebiegałą sprawnie i profesjonalnie. Przygotowanie firmy do realizacji projektu oceniam bardzo wysoko, zwłaszcza wzajemną komunikację i rozwiązania elektronicznej wymiany informacji.
Firma Maxie Hill Sp. o.o. to rzetelny, profesjonalny partner do wspólnej realizacji projektów szkoleniowych. Z przyjemnością zdecyduję się na udział w kolejnych projektach wspólnie z tak kompetentnym zleceniodawcą.
Z pełnym przekonaniem polecam firmę Maxie Hill Sp. 7,o.o.,jako niezawodnego i doświadczonego partnera.

Żaneta Łagodzińska
trener, coach, doradca zawodowy

Współpracuję z firmą Maxie Hill jako trener i coach od dwóch lat. Zlecenia, które otrzymuję i realizuję obejmują m.in. szkolenia coachingowe ,menedżerskie oraz sesje coachingowe i mentorskie. Maxie Hill tworzą ludzie z pasją dlatego wszystkie projekty są ciekawe i rozwijające. To co cenię sobie najbardziej we współpracy z Maxie Hill to swoboda w działaniu – każdy projekt ma oczywiście wizję i plan ale zawsze miałam poczucie, że moje zdanie jest ważne, a każdy pomysł był analizowany i brany pod uwagę. Gdybym miała trzema słowami określić firmę Maxie hill to byłyby to: profesjonalizm, pasja i uczciwość, dlatego współpraca zawsze układała się pomyślnie w oparciu o zaufanie i wspólny cel. Dzięki firmie Maxie Hill zrobiłam milowy krok w swojej trenerskiej i coachingowej karierze, dlatego polecam tą firmę każdemu kto pragnie się rozwijać.

Maria Gębala.

TERMINY I MIEJSCA SZKOLEŃ W 2017 ROKU

FIRST MINUTE

Wcześniej rezerwujesz - Mniej płacisz!

Sprawdź Promocje First Minute
23.03 – 24.03MarzecWarszawazakończone
 4.04  –  5.04KwiecieńWrocławzakończone
20.04 – 21.04KwiecieńPoznańzakończone
 8.05  –  9.05MajWarszawazakończone
 3.06  –   4.06CzerwiecBydgoszczzakończone
10.06 – 11.06CzerwiecŁódźzakończone
20.06 – 21.06CzerwiecGdańskzakończone
11.09 – 12.09WrzesieńToruńzakończone
20.09 – 21.09WrzesieńPoznań+ 22.09 – „Klucze do związku” – zakończone
23.09 – 24.09WrzesieńBydgoszczzakończone
   2.10 –  3.10PaździernikWarszawa+ 4.10 – „Klucze do związku” – zakończone
16.10 – 17.10PaździernikKraków+ 18.10 – „Klucze do związku” – zakończone
30.10 – 31.10PaździernikToruńzakończone
 18.01 – 19.01StyczeńKraków+ 20.01 – „Klucze do związku” – zostały jeszcze wolne miejsca
 5.02 – 6.02LutyToruńzostały jeszcze wolne miejsca

Wymagania certyfikacji MaxieDISC

Szkolenie - Warsztat

2 dni

Wiedza i praktyka

Dwa dni intensywnej pracy z autorami systemu. Dużo wiedzy o stylach zachowań oraz praktycznych zastosowań modelu (m.in. w sprzedaży i zarządzaniu) dzięki którym, możesz od razu znaleźć zastosowanie dla siebie.

Sesje mentorskie

3 sesje

Rozwijasz umiejętności

Ćwiczenia z udzielanie feedbacku pod okiem autorów modelu lub wybranych instruktorów trenerów. Symulujemy klienta i dajemy informacje zwrotne.
Dzięki temu bezpiecznie możesz ćwiczyć udzielanie informacji zwrotnej. Przez telefon albo Skype

Egzamin z wiedzy i praktyki

żebyśmy wiedzieli, co wyjaśnić

Chcemy byś umiał

Ważne dla nas jest, by dowiedzieć się czego nie wiesz i móc to wyjaśnić oraz uzupełnić 🙂
Weryfikujemy umiejętność rozpoznawania stylów zachowań oraz interpretacji wykresów

Sesja superwizyjna dla Ciebie

po 5 feedbackach

Sprawdzasz postępy

Po wykonaniu co najmniej 5 sesji feedback do raportów MaxieDISC umawiamy się na superwizję. Możesz sprawdzić swoje hipotezy.

CENY SZKOLEŃ W 2017 ROKU


Cena szkolenia certyfikacyjnego to 2500 złotych netto, ale… mamy promocję dla zdecydowanych – chcących przenieść swoje działania na wyższy poziom.

Ponieważ zależy nam na tym, aby jak najwięcej osób miało dostęp do naszego świetnego narzędzia, które wiemy i codziennie mamy dowody, że potrafi znacząco wpłynąć na ludzkie życie i biznes wprowadzamy promocję cenową…

Zarezerwuj termin w swoim mieście już dziś, a zapłacisz znaczniej mniej!

PROMOCJE FIRST MINUTE

Wcześniej rezerwujesz - Mniej płacisz!

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ
 • 1500 złotych dla zapisów do 45 dni przed szkoleniem

  Cały czas mocno oszczędzasz 🙂

 • 1800 złotych dla zapisów 30 dni przed szkoleniem

  To też jest dobra cena jak za wartość tego, co otrzymujesz!

Ceny netto.
Dla osób będących płatnikami VAT należy doliczyć 23% VAT.
Dla osób, które nie odliczają VAT istnieje możliwość otrzymania faktury bez VAT.

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


Nie. Nie wymagamy, żadnego specjalistycznego wykształcenia, aby można było uczestniczyć w szkleniu i certyfikować się. Wiedza psychologiczna cy umiejętności coachingowe mogą być przydatne, ale nie są niezbędne. Wielu z naszych konsultantów jest psychologami lub coachami, ale mamy też grupę osób bez takiego wykształcenia.
Test Extended DISC™ to znany i dobry system diagnostyczny modelu DISC, który powstał w 1994 roku w Finlandii. Nasz system diagnostyczny MaxieDISC został opracowany i wykonany w Polsce. Oba systemy przedstawiają dokładne raporty zachowań poszczególnych stylów DISC. Jednocześnie my nastawiamy się na rozwój naszych konsultantów i obustroną współpracę. Oferujemy też warunki współpracy i finansowe dopasowane do polskich realiów. Mamy wśród naszych konsultantów również osoby przeszkolone w teście Extended DISC™, więc zawsze można również je zapytać.
Test i raport FRIS® to coraz bardziej popularny system diagnostyczny opracowany w Polsce bazujący na teoriach z obszaru psychologii poznawczej. Nasz system diagnostyczny MaxieDISC został również opracowany i wykonany w Polsce, przy czym opieramy swoją diagnozę na sprawdzonym modelu DISC opisującym style zachowania. Test i raport FRIS® opisuje osobno styl myślenia i działania. Daje to dobrą diagnozę i jednocześnie wymaga zrozumienia zarówno od konsultanta jak i od klienta. Nasz system opisuje 4 strefowy model zachowań, który jest łatwy do zrozumienia i zastosowania zarówno dla klienta i konsultanta. Mamy wśród naszych konsultantów również osoby przeszkolone w modelu FRIS®, więc zawsze można się z nami skontaktować i również je zapytać.
Test Insights Discovery™ to popularny system diagnostyczny, który powstał w 1993 roku w Szkocji. U podstaw modelu leżą zdefiniowane przez C.G Junga trzy wymiary: Ekstrawersja-Introwersja, Myślenie-Uczucia oraz Doznania-Intuicja. Nasz system jest oparty o rozwinięcie tej teorii dokonanej przez Williama Marstona, który opisał 4 typy: D,I,S,C. Diagnoza MaxieDISC została opracowana i wykonana w Polsce. Oba systemy przedstawiają dokładne raporty funkcjonowania ludzi. Jednocześnie u nas znajdziesz warunki współpracy i finansowe dopasowane do polskich realiów. Jesteśmy nastawieni na współpracę z naszymi konsultantami i wspomaganie ich w pozyskiwaniu projektów biznesowych. Jeśli masz pytania to skontaktuj się z nami.
W cenie szkolenia otrzymujesz:

 • 10 jednostek (raportów) dla siebie do dalszej odsprzedaży
 • 2 dni szkolenia stacjonarnego
 • 2 sesje mentorskie z autorami systemu
 • 1 sesja superwizyjna
 • książka i materiały szkoleniowe
Zależy nam na tym, aby nasi konsultanci mogli korzystać z siły marki i naszego systemu. Dlatego każdy certyfikowany konsultant po podpisaniu umowy partnerskiej ma możliwość używania naszego logotypu w zakresie opisanym w umowie np.: na wizytówkach czy stronie www.